5 вправ для прокачування рівня тестостерону

Є рівно дві причини, з яких бодібілдери приймають анаболіки типу тестостерону: вони дозволяють ефективніше будувати м’язи і швидше відновлюватися після тренувань.

Правда, я не знаю жодної людини вагою 120 кг, який би вважався привабливим, незалежно від того, що це або 120 кг мускулів, або жиру. До того ж, я впевнений, всі ви чули про різні побічних ефектів стероїдів, начебто виростання у бодібілдерів чоловічої статі жіночих грудей, а у жінок – вусів. І це не дивно, адже штучне втручання в людський організм, особливо в таку тонку систему, як гормональна, не може пройти безкарно.

Однак існують природні способи отримати максимальну віддачу від тестостерону в справі побудови м’язів без використання хімії. Адже тестостерон прекрасно проводиться в нашому організмі, а прискорити це виробництво здатні правильне харчування і вправи.

У бодібілдингу є два центральних моменту, взаємопов’язані з тестостероном:

Акцент на м’язах нижньої частини тіла. Саме такі вправи дозволяють отримати максимум тестостерону, чого не можна сказати про вправах для грудей, плечей та рук.

Акцент на розвитку сили. Приділяйте більше уваги розвитку сили м’язів, а не їх обсягів. Це означає, що ви повинні виконувати вправи з низькою кількістю повторів (до 6) і з важкою вагою.

Ось п’ять вправ, які найкраще вплинуть на ваш рівень тестостерону.

Станова тяга. Це одне з двох найефективніших вправ, якщо ви хочете стати сильним і наростити величезні м’язи. Навіть якщо ви не займаєтеся важкою атлетикою, ця вправа допоможе вам зміцнити поперек і ноги.

8 міфів про силові тренування.

Присідання зі штангою. Це друге супер вправа, яке впливає на все тіло відразу. Багато атлетів минулого отримували неймовірні результати, виконуючи тільки одне основне вправу – присідання. Вони відмінно прокачують ваші м’язи і рівень тестостерону.

Ривок і поштовх. Ці олімпійські вправи мають досить складну техніку, але якщо ви навчитеся їх виконувати, то вони розженуть рівень вашого тестостерону до захмарних висот. Ще б пак, адже тут задіюються всі групи м’язів.

Спринти. На відміну від тривалих пробіжок, що вимагають тренованих легенів і витривалості, спринти виконуються в основному на м’язовій силі. Вони прекрасно ростять м’язи ніг і піднімають рівень тестостерону.

Пліометріка. Існує ряд вправ, що виконуються у вибуховому стилі, тобто ривком. У плиометричному стилі можна виконувати навіть звичні підтягування, жими і тяги. Вони розвивають не тільки силу м’язів, але і спритність, і витривалість, а так само значно ефективніше підвищують рівень тестостерону в порівнянні зі своїми «спокійними» варіантами. Пліометріка ідеально підходить для рухливих видів спорту і єдиноборств.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *