7 речей, які вам потрібно перестати очікувати від інших

Я прийшов у цей світ не для того, щоб виправдовувати ваші очікування, а ви прийшли в цей світ не для того, щоб виправдовувати мої © Брюс Лі

1. Перестати чекати, що з вами будуть погоджуватися.

Ви заслуговуєте того, щоб бути щасливим. Ви заслуговуєте того, щоб жити повним життям. Не дозволяйте думку інших людей змусити вас забути про це. Ви прийшли в цей світ не для того, щоб виправдовувати чужі очікування, і не треба думати, що інші люди повинні виправдовувати ваші. Насправді, чим більше ви схвалюєте свої власні життєві рішення, тим менше схвалення вам потрібно від кого-небудь ще.

Ви повинні наважитися бути самим собою і слідувати вашій інтуїції, як би страшно або дивно це не виявилося насправді. Не порівнюйте себе з іншими. Не дозволяйте чужого успіху або прогресу збентежити вас. Дотримуйтесь своїм власним шляхом і залишайтеся вірними своїй власної мети. Зрештою, успіх полягає в тому, щоб прожити життя щасливо і по-своєму.

2. Перестати чекати, що вас будуть поважати більше, ніж ви поважаєте самі себе.

Справжня сила міститься в душу і дух, а не в м’язах. Потрібно вірити в себе, бути собою і мати бажання діяти відповідно. Вирішіть для себе, що з цієї хвилини ви ніколи більше не будете просити когось про любов, повагу і увагу до вас. Ви самі повинні їх проявляти.

Підійдіть сьогодні до дзеркала, подивіться на себе і скажіть: «Я люблю тебе і надалі буду діяти відповідним чином». Важливо бути люб’язним з іншими, але ще важливіше бути люб’язним з самим собою. Коли ви практикуєте самоповагу і любов до себе, ви даєте собі можливість бути щасливим. Коли ви щасливі, ви стаєте краще як друг, краще як член сім’ї, краще як ВИ САМІ.

3. Перестати очікувати (і потребуватиме того), що ви будете подобатися іншим.

Ви можете відчувати себе непотрібним якійсь людині і недостойним його, але в той же час ви безцінні для іншого. Ніколи не забувайте, чого ви стоїте. Проводьте час з тими, хто вас цінує. Якими б хорошими ви не були по відношенню до людей, завжди знайдеться людина, яка буде вас критикувати. Посміхайтеся, ігноруйте таких людей і рухайтеся далі.

У цьому шаленому світі, який намагається зробити вас таким же, як усі, найскладніша битва, яка вам належить, це битва за самого себе. І поки ви чините опір, не всі вас будуть любити. Іноді вас будуть ображати просто тому, що ви «не такий». Але насправді все в повному порядку. Речі, які відрізняють вас від інших, і є ті речі, які роблять ВАС САМИХ, і потрібні люди будуть любити вас за це.

4. Перестати чекати, що люди будуть вписуватися в ваше уявлення про них.

Любити і шанувати інших людей – значить дозволяти їм бути самими собою. Коли ви перестанете очікувати, що люди будуть вести себе певним чином, ви зможете почати цінувати ЇХ САМИХ.

Будьте уважні і поважайте людей за те, ким вони є, а не за те, ким ви хочете, щоб вони були. Ми і на половину не знаємо більшість людей; а адже те, що ми знаємо когось по справжньому, в чому і робить їх дивовижними. Кожна людина чудовий і прекрасний, але щоб це побачити необхідне терпіння. Чим більше ви будете дізнаватися когось, тим далі зможете зазирнути за межі їх зовнішнього вигляду і побачити красу того, ким вони є насправді.

5. Перестати чекати, що люди знають, про що ви думаєте.

Люди не вміють читати думки. Вони ніколи не дізнаються, що ви відчуваєте, тільки якщо ви не скажете про це. Ваш бос? Так, він не знає, що ви сподіваєтеся на підвищення, тому що ви йому про це не сказали. Цей милий хлопець, з яким ви не заговорили через власну скромності? Так, ви вгадали, він не звертає на вас уваги просто тому, що ви самі не звертаєте уваги на нього.
У житті вам необхідно регулярно і ефективно спілкуватися з людьми. І часто ви повинні напружити зв’язки і вимовити перші слова. Вам необхідно говорити людям, про що ви думаєте. Ось так просто.

6. Перестати чекати, що вони різко зміняться.

Якщо у близької вам людини є якась звичка, яка, як ви сподіваєтеся, з часом пропаде, то швидше за все цього не станеться. Якщо вам дійсно необхідно, щоб він щось змінив, будьте щирі і викладіть всі карти на стіл, щоб ця людина розумів, що ви відчуваєте, і що йому потрібно робити.

Хоча, за великим рахунком, ви не можете змінити людей, і вам не варто пробувати це зробити. Ви або приймаєте те, ким вони є, або вибираєте життя без них. Такий підхід може здаватися жорстким, але це не так. Коли ви намагаєтеся змінити людей, вони часто залишаються такими ж, але коли ви не намагаєтеся змінити їх – коли підтримуєте їх і даєте бути тими, хто вони є – вони поступово починають мінятися в найкращу сторону. Тому що насправді змінюється те, як ви їх бачите.

7. Перестати чекати, що у них завжди все буде в порядку.

Будьте з людьми привітніше, ніж потрібно, адже кожен, кого ви зустрічаєте, веде свого роду битву, також як і ви. За кожною усмішкою або проявом сили прихована внутрішня боротьба, така ж непроста і непересічна, як ваша власна.

Пам’ятайте, що приймати світлі моменти в житті – не означає ігнорувати темні. Нас оцінюють по здатності долати негаразди і небезпеки, а не по здатності уникати їх. Підтримувати людей, ділитися з ними і допомагати їм – одна з найбільших нагород в житті. Якщо ми це визнаємо, все відбувається природно, тому що у нас всіх схожі мрії, потреби і проблеми. Як тільки ми приймемо такий підхід, світ стане місцем, де ми зможемо подивитися людині в очі і сказати: «Я збився зі шляху і в мене проблеми», – а він кивне і відповість: «У мене теж», – і в цьому немає нічого поганого. Тому що це абсолютно нормально, коли у вас не завжди все нормально.

Наостанок

Люди рідко поводяться в точності так, як ви того хочете. Сподівайтеся на краще, але очікуйте меншого. І пам’ятайте, ваше щастя безпосередньо залежить від ваших думок і точки зору на речі. Навіть якщо ситуація або взаємини складаються з рук геть погано, вони все одно того коштували, якщо при цьому ви випробували щось нове або навчилися чогось навчитися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *