5 простих вправ для ліквідації подвійного підборіддя

Звичайно, перше, що рекомендують людям зі звисаючим підборіддям, – схуднути. Але буває так, що навіть якщо людина схудне на 50 кг, підборіддя від цього нікуди не дівається. Але не втрачайте надії і навіть не думайте про хірургічне втручання!

Насправді є п’ять досить простих вправ. Якщо ви будете виконувати їх щодня впродовж декількох тижнів, вони зміцнять м’язи вашої шиї і підборіддя. І він розгладиться!

1. Розтягування мови

5 простих вправ для ліквідації подвійного підборіддя

Відкрийте широко рот і висуньте мову. Так далеко, наскільки зможете. В ідеалі ви повинні прагнути до того, щоб торкнутися мовою свого підборіддя. Коли мова витягнуть на максимум, затримайте його в такому положенні на 10 секунд. Повторіть десять разів.

Як залишитися здоровим після 50-ти?

2. Підйом голови

5 простих вправ для ліквідації подвійного підборіддя

Лягайте поперек ліжка – так, щоб голова і ступні звисали з неї. Потім підніміть голову – так, щоб ви могли дивитися вперед і бачити все своє тіло. Плечі при цьому повинні продовжувати плазом лежати на ліжку. Продовжуйте тримати голову над тілом 10 секунд, а потім повільно поверніть тіло в початковий стан. Повторіть вправу 2-3 рази – так, щоб відчути легке запаморочення, але не більше того.

3. Поцілунок стелі

5 простих вправ для ліквідації подвійного підборіддя

Встаньте рівно. Нахиліть голову трохи назад – так, щоб можна було розглядати стелю. Тягніться головою до стелі – так, ніби збираєтеся його поцілувати. Затримайтеся в цьому положенні на п’ять-десять секунд. Потім розслабтеся і поверніться у вихідне положення. Зробіть 15 повторів.

4. Повороти голови

5 простих вправ для ліквідації подвійного підборіддя

Сядьте рівно, а краще встаньте. Тепер виконуйте кругові обертання головою, повільно і обережно. Рухайтеся від плечей до грудях і спині, і назад. Плечі тримайте опущеними, спину – прямий. Зробіть 10 обертань в одному напрямку, потім 10 – в іншому.

5. Тренування щелепи

5 простих вправ для ліквідації подвійного підборіддя

Сідайте на стілець або продовжуйте стояти – головне, щоб спина була рівною. Тепер робіть потужні жувальні рухи щелепою, тримаючи при цьому рот закритим, а губи – зімкнутими. Зробіть повільний глибокий вдих і видих через ніс. На наступному вдиху відкрийте рот якомога ширше, кінчиком язика щільно притисніть до задньої стінки нижніх зубів. Зробіть потужний видих з виразним звуком “аааа”. Спробуйте домогтися того, щоб весь цикл розтягувався на 90 секунд. Зробіть два повтори цієї вправи за одне тренування.

Вся ця тренування забере у вас від сили один-два десятка хвилин. Секрет її ефективності – в регулярності: якщо ви будете повторювати таку зарядку вранці пару тижнів поспіль, то обов’язково змусите схуднути не тільки себе цілком, але і ваш підборіддя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *