Вічно молодий: Як залишитися здоровим після 50-ти

Відсвяткувавши п’ятдесятий день народження, багато хто стикається з думкою, що, ті, веселі деньки позаду, тіло вже слухається не так добре як колись, і про хорошій фізичній формі можна забути. Такий депресивний підхід в корені не вірний. Як показує практика, міцне здоров’я можна і потрібно підтримати завжди, причому, не витрачаючи гроші на вітаміни та біологічно активні добавки. За словами психологів, у людей за «полтинник» життя тільки починається, і підтримувати себе у формі ще багато років поспіль, відкритим для всього нового, допоможуть повноцінний відпочинок, здорова їжа і правильна фізкультура. Плюс, ще пара секретів, які ми розкриємо в даній статті.

Фізкультура

Якщо спортсмен хоче залишатися швидким, минувши рубіж в 50 років, він повинен постійно стежити за своїм фізичним станом. Залишатися у формі допоможуть помірні заняття фізкультурою: 20 хвилин легкого бігу і 15-30 хвилин силових вправ. Пробуйте різні підходи до своїх тренувань, і приділіть час таким спортивних дисциплінах, як їзда на велосипеді, плавання та біг на лижах.

Як мотивувати себе займатися спортом?

Вічно молодий: Як залишитися здоровим після 50-ти

Ні кроку назад

Ні в якому разі не можна пропускати регулярні високоінтенсивні тренування, наскільки б важче не ставало їх дотримувати з кожним роком. Одна поступка своєї ліні – і ви, швидше за все, більше ніколи не повернетеся у світ спорту. Пам’ятайте, підтримувати себе у формі нам допомагає тільки хороша самомотивація, частіше нагадуйте собі, навіщо ви взагалі вирішили зайнятися спортом.

Вічно молодий: Як залишитися здоровим після 50-ти

Дієта

З віком наш обмін речовин змінюється. Як показують дослідження, коли ми стаємо старше, нам необхідно більше білка в раціоні. Але це не означає, що потрібно їсти більше, можна збільшити споживання білка за рахунок вуглеводів. Білок сприяє росту м’язів, у той час як надлишок вуглеводу може призвести до ожиріння за рахунок взаємодії з хімічними речовинами в організмі, що відповідають за накопичення жиру. Коли ми молоді, тестостерон дозволяє споживати вуглеводи без загрози ожиріння, але в більш пізньому віці він може вже не справлятися зі своїм завданням.

Вічно молодий: Як залишитися здоровим після 50-ти

Антиоксиданти

Після 50 імунна система все більше слабшає, і ризик піддатися всіляких захворювань, особливо серцевим, зростає в кілька разів. Зміцнити організм допоможуть продукти, що містять антиоксиданти. Згідно з дослідженнями вчених, на імунітет особливо благотворно впливають овочі, багато ягоди і фрукти, зелений чай і каву.

Вічно молодий: Як залишитися здоровим після 50-ти

Не жертвуйте сном

Сон з віком стає все більш важливим для відновлення після тренувань. Чоловіки за п’ятдесят повинні робити все можливе для поліпшення якості свого сну. Для цього доведеться змінити умови, в яких ви зазвичай вдаєтеся дрімоті: тільки спокій і повна темрява. Принаймні, за годину до відходу до сну, почніть уникати факторів, які можуть порушити нервову систему

Вічно молодий: Як залишитися здоровим після 50-ти

Любов і інтим

Вважається, що про інтимне життя в літньому віці пора б уже й забути. Але, власне кажучи, чому? Діти подорослішали і роз’їхалися, кар’єра зроблена, і на особисте життя залишається куди більше часу. Крім того, статеві контакти раз-два в тиждень зміцнюють імунітет, сприяючи виробленню антитіл, що захищають організм від простудних захворювань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *