Зайва людина у Вашому житті – 6 ознак

Ознаки зайвої людини у вашому житті або як позбавити своє життя від вампіризму оточуючих

Моя мама мені казала: «Забери зі свого життя зайвих людей, вони смокчуть твою енергію…».

З її точки зору це були абсолютно даремні для мене люди, але я для них мала неймовірну «корисність», як батарейка Duracell, заряджаючи їх мляві тіла і душі своєї незнищенною енергійністю…

Тоді про енергетичних вампірів ще не говорили і не писали, Інтернету ще не було, і моя матуся інтуїтивно промовляла все те, що сьогодні можна прочитати, набравши в рядку пошуку «енергетичні вампіри це»

Як я вже сказала, сьогодні про цих «енергососущих» написано багато цікавого, але в тому числі і – відверто дурного. Дурні тексти про енергетичних вампірів розповідають про злий намір. Його немає. Так само – тут немає нічого містичного. І ми можемо бути одночасно і донором, по відношенню до когось і – таким же вампіром. Добре лише, коли йде рівний обмін. Це і є гармонія.

Погано, коли вас відверто смокчуть. Іноді роками. Чому погано? Не будемо говорити про втрату енергії та іншу муть. Ми втрачаємо час, а це головне.

Отже, ознаки, що відрізняють зайвої людини:

1. Він вам завжди дзвонить сам

У вас є друг (подруга), з яким (якою) розмова починається з фрази: «Я тільки хотів (хотіла) тобі подзвонити, а ти дзвониш!» Є? Будьте впевнені, з цією людиною у вас йде рівний обмін, це ваш повноправний життєвий партнер. Це не зайва людина. Зайва людина дзвонить сам і ви майже ніколи не дзвоніть йому. Дивно, що, як правило, «сосущий» вас людина телефонує завжди в невідповідний час. У вас або руки в милі, або ви дивитеся фільм або паркуетесь… Словом, ви робите якусь свою справу, а тут – дзвінок. В результаті у вас – втрата часу.

2. Він завжди змушує себе чекати

Або майже завжди. Часто він змушує себе чекати навіть у телефонній розмові. «Ой, зараз почекай, у мене тут друга лінія… Я тобі передзвоню…» І ви з тугою дивіться на телефон і розумієте, що вам зараз зателефонують, але вам цього зовсім не хочеться…

Він змушує себе чекати, коли приїжджає до вас. Він приголомшливо непунктуален по відношенню до вас. Навіть після прибуття зайва людина знаходить якісь справи, якщо він у вас вдома, це може бути строковий і чомусь обов’язковий похід в душ… Або довгий телефонну розмову з кимось по роботі чи ще з якогось приводу… І ви з тугою дивіться на годинник і всім своїм єством починаєте відчувати втрату часу. Так! В результаті у вас – втрата часу.

Якщо у вашому житті різкі зміни у житті і ви не знаєте що робити. Дізнайтесь як впоратися з раптовими змінами?

3. У нього завжди проблеми

Найчастіші проблеми зайвої людини, якщо це – жінка, проблеми зі здоров’ям. І неважливо, якої статі ви. Будь ви чоловіком чи жінкою, якщо ви – психологічний донор, ви будете в курсі проблем зі здоров’ям зайвої людини. А вони – жахливі, практично фатальні… (за його словами) всі ваші спроби порадити просто вирішити проблему – піти до хорошого лікаря, будуть присічені на кореню. Ні, вас вислухають, і ви навіть, боронь Боже, організуєте консультацію у хорошого і дуже класного фахівця, але це нічим не закінчиться. В результаті – втрата часу вашого і – класного фахівця.

У зайвої людини, зрозуміло, проблеми на роботі. Все це вам переказується місяцями і роками. Причому винні всі – від тупого начальника до експедиторів. Всі ваші спроби втішити нещасного (нещасну) і закликати його (її) порадіти хорошій зарплаті та інших відмінним умовам, теж присікаються на корню. Зайва людина повинна на ваших очах страждати. Він (вона) це робить чудово. А у вас в результаті – втрата часу.

4. Його дуже важко про щось попросити

Іноді трапляється так, що зайву людину потрібно про щось попросити. З оказією прохання виглядає дрібницею. І ви з подивом розумієте, що зробити це вам надзвичайно важко. Чомусь. Пізніше, коли прохання або прохання бувають озвучені, ви відчуваєте якийсь ступор, який виникає у вашого візаві, і відразу розумієте своє небажання просити. Він, зайва людина, як би не хоче допомагати. Він йде на це, він зробить це заради вас, але він так завантажений. У нього такі проблеми… І у вас пропадає бажання у нього щось просити… Ви робите це самі, а в результаті – втрата часу.

5. Він завжди в вас потребує

Зайва людина обплутує вас своєю «любов’ю». Він постійно дає вам зрозуміти, як він ви йому необхідні. Він живе під вашою опікою і іноді не може зробити без вас навіть найпростіших, здавалося б, дій. Іноді це викликає у вас здивування, іноді гнів. Зайва людина робить мордочку Кота з Шрека і каже: «Ну пожааалуйста…». Він весь час чогось просить. І ви поступово звикаєте до думки, що він нічого без вас не зможе зробити. Зате коли він, при виникненні серйозної проблеми, моментально мобілізується і робить все якісно і максимально швидко, ви вражали такої прудкості і знову розумієте, що втрачаєте час…

6. Він приголомшливо нецікава людина

І нарешті, найголовніша ознака зайвої людини у вашому житті. Він приголомшливо нецікавий. У всякому разі – вам. Він поганий оповідач, він не феєричен, він не пов’язаний з вами ніякими захопленнями, власне і захоплень у нього ніяких немає. Це неймовірно нудне істота, реально мляве і нудне. Іншими словами, вам з ним зовсім нецікаво.

Як правило, присутність у ваших буднях зайвої людини пояснюється зв’язками, від вас сьогоднішнього мало залежними. Це або сусід, від якої важко позбутися, або родич, або так званий друг дитинства, з яким ви з якихось причин змушені контактувати. Іноді це – співробітники на роботі і навіть – чоловіки і дружини. Так! Вони теж можуть бути вампірами своїх партнерів, і вони теж відбирають час.

Резюме

Якщо ви виявили, що поруч з вами постійно крутиться Зайвий Людина і це – не настирлива подруга, «привезена» з турецького вояжу, з якою просто поступово можна перестати спілкуватися, а зв’язок серйозніше; спробуйте застосувати наступне.

Почніть цінувати і ОЦІНЮВАТИ свій час, витрачений на цю людину. Це стосується і телефонних розмов, і особистого спілкування, і навіть – листування. І почніть вже нарешті, говорити правду.

«Так, дорогою (дорога)! Я пам’ятаю, що ти хотів (хотіла) заїхати, але у мене зараз такий складний проект, я віддаю цьому весь свій час ». У відповідь, швидше за все, буде – «Ну пожааалуйста, я на секунду ..». Якщо ви здастеся, то ви знову підпишете вирок своєму часу, який буде знову буде зжерти цим Лонгольером. Категоричне «ні» врятує ваш уявний проект і реальний час. Не думаю, що ви в цей момент набреше. Люди, до яких чіпляються Зайві, здебільшого завжди чимось зайняті … І проектами теж.

Телефонний дзвінок? «Ой, прости, не можу говорити, давай пізніше» … Це буде брехня. А ми домовилися говорити зайвої людини правду. А правда буде в тому, що ви запитаєте: «У тебе щось термінове? У мене зараз не дуже з часом. »Навряд чи Зайвий Людина повідомить вам, що тільки що з’явився свідком висадки інопланетян … Йому доведеться змиритися, що немає нічого термінового в його дзвінку.

Не давайте в образу свого часу, це єдине, що не можна буде потім купити за гроші. Удачі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *