Раптові зміни. Як з цим впорається?

У нас, практично у кожного, є свій план на найближчі роки. Навіть якщо і не план, то хоча б якийсь образ майбутнього. Ми намагаємося дотримуватися його, але іноді буває – раз, і все руйнується. Змінюються обставини, звільняють з роботи, кидає партнер, видається можливість переїхати. Ми опиняємося на перехресті з сильним відчуттям невпевненості, куди йти далі і що робити. Бували у вас такі ситуації? Чи, може, ви зараз перебуваєте в схожою? У цій статті наведено кілька порад, які допоможуть вийти зі складних обставин з мінімальними втратами. А також додадуть вам рішучості зробити, нарешті, вибір.

1. Забудьте про свій життєвий плані

Серйозно, викиньте його з голови. Життяце набагато більше, ніж реалізація намальованих на папері проектів. Занадто багато буває непередбачених ситуацій, раптових поворотів, щоб можна було спокійно покластися на план. Тим більше, особливо неприємно, і боляче, і сумно, коли все йде не так, як планувалося спочатку. Найкоротший шлях до розчарування в собі і своєму життінаполегливо намагатися завжди слідувати планам.

Навчитеся не забігати далеко вперед. Так, у вас може (і повинна!) бути мета, та ви повинні знати, в якому напрямку йдете. Але все інше залиште Світобудові. Воно допоможе відкрити ті двері, про наявність яких ви, швидше за все, і не підозрювали.

2. Сприймайте важкі життєві ситуації з цікавістю

Завжди шукайте те, чому ви можете навчитися, що винести з цього моменту. Знайте, що складності – тимчасові, що ніщо не триває вічно, що все стане краще. Навчіться чекати і знаходити позитив навіть у найскладніших життєвих моментах. Кожна непроста ситуація – ваш шанс вивчить черговий життєвий урок, не дайте цього шансу пропасти даремно.

3. Завжди пам’ятайте, що у вас є вибір

У кожної людини на світі є право вибору. Все, що відбувається з вами, все, абсолютно все – результат вашого вибору. І завдяки цій здатності ви можете змінювати своє життя так, як захочете. Все в ваших силах. Все залежить від вас.

4. Слухайте свою інтуїцію

Ось єдиний голос, який знає все на світі – ваша інтуїція. Якщо ви сумніваєтеся, якщо є труднощі, прислухайтеся до себе. Тільки так ви зможете знайти правильну відповідь. І ніхто інший, ніхто крім вас, не зможе підказати вас правильний напрямок. Менше думайте, менше покладайтеся на інших і більше слухайте свій внутрішній голос.

Раптові зміни. Як з цим впорається?

5. Ви отримуєте те, що потрібно саме вам

Знайте, що в житті ви отримуєте те, що вам необхідно, а не те, що вам здається, ви хочете (Правда хочете? А хіба це не нав’язане мас-медіа бажання?) Ви не завжди будете отримувати те, що бажаєте, але завжди (абсолютно завжди!) до вас буде приходити те, що вам по-справжньому потрібно. Іноді це те, про що ви навіть не замислюєтеся і тому наполегливо не помічаєте. Часом життя підносить благо під виглядом великих труднощів. Вам може здаватися, що, наприклад, втрата роботи – це катастрофа. Але насправді це шанс по-іншому поглянути на своє життя і вибрати, нарешті, таке заняття, яке приносить вам щастя, а не змушує витрачати на нього всі сили, фізичні і моральні.

6. Не дозволяйте страху повернути вас назад

Страх буде намагатися змусити вас відмовитися від обраного шляху, стримуватиме рух. Але, незалежно від того, що ви будете відчувати, пам’ятайте, що страху насправді немає, це просто ілюзія, яка розсіється, як міраж, варто вам повністю зосередитися на своїй меті. Ігнорування страху і регулярне покидання своєї зони комфорту – ось що допомагає рухатися вперед, що робить вас сильніше, розумніше, краще.

7. Приймайте і погоджуйтеся замість того, щоб чинити опір і відмовлятися

Чи не чиніть опір змінам, дозвольте їм відбутися, вони вам необхідні, щоб переосмислити життя і вибрати кращий шлях. Якщо вам пропонують щось, що ви не пробували раніше, а ви боїтеся або сумніваєтеся, відкиньте страх! Погодьтеся! Киньтесь у вир з головою. Можливо, це не буде кращим рішенням, але ви отримаєте безцінний досвід. А саме завдяки досвіду ми стаємо мудрішими і краще розбираємося в житті.

Приймайте все, що дає вам Всесвіт. Слухайте свою інтуїцію і йдіть туди, куди вона вас веде. І все буде добре і навіть краще!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *