Яке тренування вважається ефективним?

Скільки часу прийнято займатися спортом, щоб позбутися зайвих кілограмів і мати ідеальну фігуру? Три? П’ять? Кожен день? І яку тренування можна вважати ефективною?

Один з найпростіших тренажерів – скакалка. Вправи з нею прекрасно розігрівають м’язи тіла, покращують координацію рухів і допомагають позбавитися від зайвої ваги. 20-30 хвилин тренування спалюють до 300 калорій і збільшує кількість гормонів радості. А вони, безсумнівно, піднімуть вам настрій. Але якщо за вікном зима, особливо не поскачешь. І йти в спорт-зал лінь…

Тоді можна скачати пару відеороликів завдовжки всього по 15-20 хвилин з вправами для тих зон, які ти вважаєш проблемними, і спокійно позайматися будинку.

Після 35 років жінки (особливо схильні до повноти) часто скаржаться на появу зайвих кілограмів. Навіть якщо зменшується споживання їжі, вага все одно зростає. Причина нерідко криється в гормонах. У цьому віці поступово зменшується кількість жіночих гормонів, що в свою чергу викликає зниження швидкості обміну речовин. Щоб збільшити її, не забувай про фізичні навантаження.

Прикладом активного способу життя можна назвати 43-річну американську телеведучу і актрису Брук Берк. Участь відразу в декількох телевізійних проектах і наявність чотирьох дітей – це ще не привід забути про себе, вважає вона. Незважаючи на серйозну завантаженість і відсутність нянь для своїх малюків, актриса продовжує щодня займатися. За словами Брук Берк, тренуванняце останній з пунктів, який вона може викреслити зі свого плану. Тому фізичні навантаження (не менше 55 хвилин в день) для неї завжди залишаються в пріоритеті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *