Як з’являються перша любов?

Стало відомо, як з’являється перша любов. У молодих людей зі специфічною аллелью гена 5-HT1A ймовірність вступити у близькі стосунки з представником протилежної статі складає всього 40%. Вони більше схильні до депресій, невротичним, психічним і емоційним розладам.

Перше кохання приходить раніше до тих, у кого є потрібний ген, довели вчені з Пекінського університету і хенаньськая науково-технічного університету. Доповідь “The association between romantic relationship status and 5-HT1A gene in young adults”, опублікований в журналі Scientific Reports вперше доводить вплив генів на розвиток відносин між людьми.

“Відносини, емоційна прив’язаність та інші ознаки закоханості пов’язані з рівнем серотоніну в мозку, – стверджують вчені. У ссавців, знижений рівень серотоніну за допомогою агоністів рецепторів 5-HT1A зменшує статеву сприйнятливість особин жіночої статі і стимулює у них агресію по відношенню до чоловічих особин. До активності гена 5-HT1A, що знижує задоволення від романтичних відносин, призводить аллель G поліморфізму C-1019G (rs6295)”.

А Ви колись задумувались, які почуття є самим чарівнішими? Ми вам розкажем три чарівні почуття.

Вчені спробували визначити, наскільки зміна гена 5-HT1A впливає на появу романтичних відносин в підлітковому віці. У дослідженні взяли участь 579 китайських студентів, генотип яких вивчили по волосяних цибулин. У результаті вчені з’ясували, що студенти з G варіантом поліморфізму C-1019G були більше схильні до самотності, ніж студенти з генотипами CC.

Молоді люди з аллель G, більше схильні невротичним, психічним і емоційним розладам, а також депресивних станів. Ця особливість і заважає появі та розвитку романтичних відносин.

“Студенти, які успадкували два гени варіанту С – по одному від кожного з батьків – раніше вступили в романтичні відносини. А у студентів з варіантом G ймовірність близькості з кимось всього 40 відсотків”, – пояснює результати дослідження Науковий редактор The Guardian Ян Семпл.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *