Топ – 10 бізнес-романів

Хочу поділитися з вами списком бізнес-романів, які зробили величезний вплив на мій розвиток як керівника, бізнесмена і просто людини. Деякі з них відклалися в голові, а деякі потрапили прямо в серце.

Отже, мій вибір ТОП – 10 найкращих бізнес-романів:

1. Айн Ренд: «Атлант розправив плечі»

Бестселер в 1000 ступеня. Рекомендую всім, хто хоче відчути і прийняти ту внутрішню міць, яка є в кожному з нас. Мені особисто ця книга допомогла по справжньому прийняти власну відповідальність за все, що відбувається зі мною і мої дії.

2. Еліяху Голдрат: «Мета»

Еліяху Голдратгуру ефективного управління. Книга, з якої почалося моє реальне становлення як професійного топ-менеджера, і яка перетворила мене на пекучого шанувальника Теорії Обмеження Систем. А для тих, хто займається виробництвом, ця книга потрібна як вода подорожньому в пустелі.

3. Джек Уелч «Мої роки в GE»

Мій кумир серед топ-менеджерів. Хочеш стати успішним топом? Читай і моделюють Джека Уелча. Я так робив і отримував феноменальні результати. Роби так само, і в тебе теж вийде!

4. Еліяху Голдрат «Я так і знав»

Топ-книга для тих, хто займається продажами в роздрібних магазинах і дистрибуцією. З неї дізнаєтеся, як власникам роздрібних магазинів вичавити максимум з кожного квадратного метра їх торгової площі.

5. Еліяху Голдратт: «Критична ланцюг»

Топ-книг для фахівців у галузі управління проектами та надання послуг. Як все робити швидше, точніше і вигідніше. Відразу є сумніви, але при тестуванні працює прекрасно.

6. Том ДеМарко: «Deadline»

Теж присвячена управлінню проектами. Не так на мене вплинула, але при цьому дуже корисна і цікава книга.

7. Максим Котін «І ботаніки роблять бізнес»

Книга про те, як робиться «розумний» бізнес на пострадянському просторі. Більше навіть не про бізнес, а про розвиток людини, яка ним займається.

8. Лі Якокка «Кар’єра менеджера»

Книга про побудову кар’єри. Неоднозначна, але дуже цікава. Особливо буде корисна людям, пов’язаним з авто-індустрією.

9. Патрік Ленсіоні «П’ять пороків команди. Притчі про лідерство»

Автор описує п’ять «вад» будь-якого колективу: взаємна недовіра, невимогливість, безвідповідальність, боязнь конфлікту і байдужість до результатів. І показує, як герої книги з ними впоралися і перетворилися в команду переможців.

10. Іммельман Реймонд «Boss: незрівнянний або непотрібний»

Моя улюблена книга з питань «командоутворення», яке насправді є створенням «племені» компанії. Дуже прикладна, можна відразу впроваджувати на фірмах будь-яких масштабів і дуже швидко отримувати результати.

Ці книги читаються дуже легко, як художня література, але несуть в собі дуже великий обсяг корисної та практичної інформації. Просто вивчай, вибирай потрібне і впроваджуй. І не забудь поділитися цим списком зі своїми друзями, натиснувши на кнопки соціальних мереж.

Автор Владислав Подіпрігора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *