Як розслабитися після важкого робочого дня?

Напевно, кожен після тривалого робочого дня, хоче прийти додому і просто розслабиться. Є кілька порад, як найкраще це зробити. 

Як розслабиться завдяки лавандової олії?

Найкраще допомагає ароматерапія. Як ви знаєте, часто кажуть що ароматизовані свічки і масла допомагають розслабиться. Але насправді вони не тільки розслабляють, але і звільняють вас від поганих думок, створюють атмосферу спокою. Свічки крім того, сприяють пахощі вашої кімнати. Вважається що, лавандове масло краще за інших, бо воно складається з натуральних лаванди, воно заспокоює, знімає напругу і дає можливість направити свої думки на що небудь хороше.

Якщо вас турбують погані думки?

Сядьте на диван, відкиньте голову і уявіть велику валізу. Зараз цей чемодан служить для вас носієм поганий інформації. Подумки додайте туди все, що відбулося за день поганого або ті думки, які вас турбують. Потім закрийте валізу і відправте його «куди подалі». Після такої процедури, ви в підсвідомості самі повинні «викинути» все погане з голови.

Давньокитайський метод.

Існує метод «золотистої хмара». Цей метод допоможе вам захиститися від негативних емоцій і думок. Процедура дуже проста, поклавши подушку на рівну поверхню, це може бути стать, лягайте на неї, простягніть руки вздовж тіла, потім робіть глибокі вдихи протягом 5 хвилин. Уявіть хмара над вами, воно може бути золотистого кольору, ну або такого як вам більше захочеться. Потім винесіть подумки все негативну енергію за нього і може це посприяє захистом від поганих думок.

Масаж.

Медики рекомендують при напрузі і стресових ситуаціях, робити масаж. У таких ситуаціях напружуються м’язи шиї і плечового суглоба, тому якщо поруч є близькі люди, то попросіть їх про масаж. Таким чином він зніме втому і займає 5-10 хв. Сядьте на стілець і покладіть руки на коліна, розслабтеся, а в цей час наприклад ваш чоловік або дитина зроблять вам масаж.

Найлегший спосіб – чаювання.

Завжди найлегшим способом розслабиться, вважався чай. В основному радять пити м’ятний або ромашковий чай, за бажанням з медом. У момент чаювання не радиться розмовляти з ким небудь або дивитися телевізор, найкраще це робити в тихій обстановці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *