Як залишатися у формі, якщо ви не можете тренуватися

Від травм або хвороб не застрахований ніхто – іноді трапляються події, які змушують нас на деякий час припинити тренування. Для тих, хто регулярно тренується і набрав хорошу форму, це дуже прикро. Але найголовніше – залишатися в хорошому настрої, не “скисати”, не впадати в депресію.

Ви можете зберегти максимально хорошу форму, якщо будете дотримуватися кількох правил. А потім, після відновлення тренувань, ви побачите, що прогрес став йти ще швидше.

Отже, якщо у вас травма, ви захворіли, або трапилися щось ще, вам необхідно:

1) Визначити, що ви можете зробити. Якщо у вас травма ахіллесова сухожилля, наприклад, ви можете сконцентруватися на розвитку верхньої частини тіла. Якщо ви не можете тренуватися взагалі, тоді слідуйте строго всім розпорядженням, які дозволять максимально швидко повернутися в лад.

2) Відкоригувати дієту. Тимчасова відсутність тренувань означає зниження витрати енергії. Значить, калорійність їжі треба зменшити. Скоротіть порції і стежте за тим, щоб ваша вага не піднімалося.

3) Не сумувати! Пам’ятайте про те, що більшість видатних спортсменів стикалися з такими проблемами, і не один раз, але зуміли подолати їх і стати ще краще, ще сильніше. І у вас це вийде.

4) Ставити цілі. Саме час визначити свої спортивні (і не тільки) мети. Продумайте тренувальний план після повернення до тренувань. Поставте завдання і терміни їх виконання.

5) Бути активними. У вас тимчасово з’явилося додатковий вільний час – так використовуйте його з максимальною користю для себе. Вивчіть небудь нове, зробіть те, на що у вас раніше не вистачало часу. Залишайтеся сильними і у вас все вийде якнайкраще.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *