7 причин зайнятості бігом з завтрашнього дня

У користь бігу напевно ніхто не сумнівається. Це один з найбільш доступних і одночасно найдієвіших видів спорту. Він найбільш позитивним чином впливає не тільки на нашу фігуру, але й на загальний стан організму. Правда, на жаль, далеко не у всіх вистачає сили волі і дисципліни регулярно виходити на пробіжку. Потрібна мотивація? Давайте розглянемо всі позитивні сторони бігу, і, можливо, вже завтра ви надягнете улюблені кросівки і підете в найближчий парк.

1. Найкраще вправа для схуднення

Година бігу в середньому темпі може допомогти вам спалити близько 600 ккал. Усього кілька тижнів занять допоможуть вам побачити помітне поліпшення своєї фігури.

2. Прискорення метаболізму

Як і будь-яка інша фізична активність, заняття бігом стимулюють процеси метаболізму. При цьому діє цей принцип лише тоді, коли ви поєднуєте пробіжки з правильним дробовим харчуванням, а не з голодними дієтами, які не дадуть вам нічого, крім непритомності.

3. М’язи в тонусі

Біг – це один з небагатьох видів спорту, який задіює всі групи м’язів. Регулярні заняття допоможуть вам забути про в’ялості і целюліті і набути красиве і атлетичне тіло, так що вихід на пляж в бікіні більше не буде для вас проблемою.

4. Це дійсно доступно

Погодьтеся, що біг не вимагає ніяких вкладень. Вам не знадобиться дороге обладнання, покупка абонемента або особлива форма. Надягаємо костюм і кросівки – і вперед!

5. Дисципліна

Хочете нарешті привчити себе вставати вранці? Побігайте недельку, а після це стане звичкою, і все піде, як по маслу. Так, перший час вставати вам може бути дійсно важко, проте коли втягнетеся, ви будете неймовірно задоволені собою.

6. Боротьба зі стресами і депресіями

Якщо у вашій голові раз у раз затримуються дурні думки, які наштовхують вас на депресії, то біг – це саме те, що доктор прописав. Бачте, фізична активність дає організму можливість виробляти відомий гормон щастя, який допоможе вам забути про негоди і прикрощі.

7. Підняття настрою

Якщо ваш настрій залишає бажати кращого, вийдіть на пробіжку. Бажано вибрати гарне місце начебто мальовничого парку чи лісу і включити свою улюблену музику. Ви швидко налаштуватися на позитивний лад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *