Як правильно віджиматися?

Спочатку давайте вирішимо, для чого ми будемо віджиматися. Для краси тіла? Правильно. Для сили? Теж вірну відповідь. Вправи на віджимання роблять красивими руки, груди, живіт, накачують м’язи передпліч. Ми відчуваємо себе сильнішими, свіже, енергійніше.

Отже, починаємо віджимання в упорі лежачи. Ця вправа є одним з найпоширеніших у всіх бойових мистецтвах. Відомо два способи віджимань. Перший збільшує статичну силу. З упору лежачи з розпрямленні корпусом віджимання виконуються в темпі приблизно 20 разів на хвилину.

Другий спосіб – для розвитку динамічної сили. Такі віджимання виконуються з упору лежачи – прогином в хребті. При цьому таз опускається до підлоги. Ця вправа робиться в темпі від 60 до 80 разів на хвилину. Таким чином можна значно зміцнити тіло. Особливо руки і груди, якщо віджимаємося на долонях.

Як правильно віджиматися від підлоги

Для нас, малопідготованих офісних працівників, найкраще починати з самої найменшого навантаження. Найпростіше – віджимання від найближчої стіни. Відходимо на крок, руки вперед приблизно на рівні плечей або трохи нижче.

Дами, увага! Чим ширше руки, тим більше працюють грудні м’язи. Чим коротше крок від стіни, тим менше сила навантаження. Так що намагаємося доторкнутися нашої чарівної грудьми до стіни.

Стежимо за диханням. Згинання рук – вдих, випрямляє руки – видих.

Якщо необхідно якомога сильніше навантажити грудні м’язи, то віджиматися краще лежачи. Кисті треба розгорнути всередину (десь на 45 градусів), а руки розвести ширше плечей приблизно в півтора рази.

Якщо з прямим корпусом важко віджиматися, легкий варіант – віджиматися з колін. Не забудьте про килимок, щоб не травмувати колінні чашечки! Корпус тримати прямим – від колін до голови.

Як навчитися віджиматися? Рекомендації починаючим

Якщо ви ще жодного разу не віджималися на кулаках, почати треба на м’якій поверхні. На наших ніжних ручках дуже швидко можна стерти всю шкіру, що, погодьтеся, не надто неприємно. Так що килим або туристичний килимок цілком підійдуть. А ось у міру зміцнення самих кистей і шкіри на фалангах пальців, ви зможете абсолютно безболісно віджиматися в будь-яких умовах, хоч від асфальту.

До речі, якщо коли-небудь зберетеся віджиматися на пальцях, ці поради теж враховуйте.

У всіх вправах на віджимання можна навантажувати саме пальці, а не кулаки або долоні! «Хочеш змінити світ – почни з себе». Побита фраза, та без неї, видно, не обійтися. За кожну провину – впав, віджався!

Як правильно віджиматися від підлоги

Зараз у всьому світі (і в Україні, в тому числі) здоров’я стає все більш актуальним поняттям. А значить, і фізкультура входить в маси. Молоді люди починають розуміти, що нам всім не вистачає рухової активності.

Всім відомо, що малорухливий спосіб життя призводить до серйозних порушень в організмі і, отже, до захворювань. Щоб організм працював, як годинник, нам необхідна щоденна фізичне навантаження. Чому користуються все більшою популярністю тренажерні зали!

Тренажерний зал – це саме відповідне місце для фізкультурної активності. Тут можна і зміцнити організм, і схуднути, і набрати потрібну масу. Адже насправді, наше тіло що пластилін. З нього можна виліпити все, що завгодно. Показовими в цьому сенсі тіла балерин або борців сумо. Хоча це приклад двох крайнощів.

Почнемо ми з того, що навчимося правильно віджиматися, повністю розуміючи, що ми робимо, і слідуючи приводиться вище інструкцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *