Як кинути пити самому?

Думаю багатьом у нашій країні цікаво дізнатися, а чи можна кинути пити самостійно, без чиєї-небудь допомоги, як кинути пити самому? Відповідь – однозначно так! Напевно серед ваших знайомих є такі люди, які знайшли вихід зі складної ситуації, в якій вони перебували з-за свого тяжіння до алкоголю. Вони пили в свій час так, що страшно було дивитися на них, але в якийсь момент змогли зав’язати з випивкою. Дивлячись на таких людей дивуєшся їх сильному характеру, силі волі і впевненості в собі. Виникає питання – як же вони змогли кинути пити?


Адже багато хто з цих людей потім домоглися великих успіхів у житті. І навіть якщо хтось з них і не досяг золотих гір, то вже точно живуть, насолоджуючись кожною хвилиною свого життя, забувши про цю проблему раз і назавжди. Насправді алкоголізм – це не хвороба «слабовольних» людей, все це омана.

До алкоголізму схильні всі. Основна різниця лише в тому, що люди з сильною волею п’ють набагато більш цілеспрямовано і вперто. Ті, хто вже впорався з алкоголізмом, розуміють одну просту істину – можна прикласти багато зусиль і витратити багато часу, щоб побороти своє бажання випити або відмовитися від запропонованої чарки, але в підсумку допоможе тільки усвідомлення того, що потрібно змінитися самому. Це усвідомлення приходить під час утримання від алкоголю, під час боротьби з яким вони розуміють, що не можна вічно боротися з собою, треба просто жити, і дивитися в обличчя своєї хвороби.

Чим небезпечне раннє знайомство з алкоголем?

Людина просто так, без причини, ніколи не кине пити. Тому перше, що потрібно людині, яка бажає здолати своє тяжіння до алкоголю, це дуже потужний стимул. Одним із стимулів може стати бажання позбутися від хвороб, які з’явилися у нього, коли той зловживав спиртним. Якщо ж хвороб немає, то нехай ви і самі кидаєте пити, але відвідати нарколога вам доведеться, так як це дасть вам перший поштовх і лікар вам порадить, як краще боротися з цією проблемою. Виберіть хороший момент для того, щоб кидати. Не варто цього робити після того, як довгий час не пили та збираєтеся випити на вихідних. Думка «випити або почати кидати» тільки буде тиснути на вас і ви, перебравши в голові всі проблеми, пов’язані з відмовою від алкоголю, обов’язково виберете веселі вихідні.

З психологічної точки зору варто згадати, що не потрібно давати собі обіцянки. Ви кидаєте пити тільки для себе. Не живіть завтрашнім днем, мріючи про те, як кинете пити, це було раніше. Зараз ви вже кинути пити і робите це для себе, свідомо розуміючи, що тепер ви будете жити краще. Не варто забігати вперед, дозвольте життя йти своєю чергою, використовуючи ті можливості, які вона вам підносить. Живіть справжнім, пливіть по світлому течією життя, насолоджуйтеся кожним її миттю, свіжість літнього ранку, приємними променями сонця, посмішкою вашої дитини.

Тепер поговоримо про фізичну тягу до алкоголю. Перші кілька місяців буде важко, але через півроку тяжіння до пляшці почне згасати. Кожен день буде віддаляти від цієї хвороби. З дня на день це буде непомітно, але якщо дивитися по місяцях, то ситуація буде кардинально змінюватися. З часом ви почнете розуміти, як деякі люди не п’ють, і легко можуть відмовитися від запропонованої чарки. Тільки заради цього вже варто кинути.

Не потрібно боятися змін, на зміну страху прийде могутня зброя – вибір. Ви самі будете вибирати, як жити далі, пити чи не пити, і саме за цей вибір ви будете дякувати або засуджувати тільки себе. В результаті вибору з’явиться особистість, здатна самостійно приймати рішення, готова відмовитися випити налиту чарку, нехай навіть ціною образи друзів або колег, здатна прийняти допомогу від близької людини, яка хоче допомогти.

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *