Як правильно відвідувати громадські туалети?

Відвідування громадського туалетуможливо, не сама приємна, але в деяких випадках життєво важлива необхідність. Дослідники з Шотландії поділилися порадою, як краще це робити.

Співробітники Університету Глазго дійшли висновку про те, що при відвідуванні публічного туалету, наприклад, під час походу в кіно, найкраще займати першу кабінку. Медики ретельно проаналізували цю проблему і з’ясували, що в подібних місцях люди чомусь воліють забиратися всередину приміщення.

Цікаві факти про СРСР, які мало хто знає.

«В результаті в ближніх кабінках концентрується менше бактерій і – важлива деталь – виявляється більше туалетного паперу», – внесли ясність вчені.

Тим же, хто віддає перевагу терпіти малу нужду, але уникати відвідування туалетів, буде корисним прислухатися до такої думки медиків. Вони вважають, що, якщо вибирати, то краще епатажно помочитися на очах у когось, ніж перетерпіти, вважаючи, що це не більше ніж тренування волі. Терпящие нужду ризикують довести справу до зворотного закидання сечі в сечоводи, і, завдяки цьому, роздобути різноманітні запальні ускладнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *