Як хода впливає на долю?

Стало відомо, як хода впливає на долю. Наприклад, чи впевнений людина в собі і скільки в ньому енергії.

А все тому, що зовнішнє – це прояв внутрішнього. Однак група канадських психологів знайшла і зворотний зв’язок: експерименти показали, що хода може впливати на настрій. Так що змінивши ходу, можна змінити не тільки характер, а й долю.

Група канадських психологів на чолі з Николаусом Трой з’ясувала, що сумовита хода сама по собі генерує негативні емоції і знижує рівень настрою.

Дослідники набрали команду добровольців, яким на початковому етапі показали перелік слів, що мають різну емоційне забарвлення – “красивий”, “милий”, “злий”, “тривожний” і т. п. Потім всіх їх попросили пройтися по тренажеру, який називають біговою доріжкою . В процесі ходьби спеціальні датчики фіксували параметри постави і ходи випробовуваних, а також рівень “депресивності” їх рухів.

Після ходьби учасникам експерименту запропонували записати всі слова з раніше прочитаного ними списку, які вони змогли згадати.

Виявилося, ті, хто ходив в “сумній” манері, частіше згадували слова з негативним забарвленням, незважаючи на те, що у них на той момент не було об’єктивних причин для песимістичного сприйняття дійсності, тобто в їхньому житті не відбувалося нічого такого, що могло б негативно вплинути на настрій.

Звичайно, не варто думати, що зміна ходи в кращу сторону відразу чарівним чином вирішить усі ваші проблеми. Однак це може стати першим і дуже важливим кроком на шляху особистісного зростання, початком роботи над собою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *