Як пережити розставання?

Це вельми неприємний процес-розставання. Хто б не був ініціатором, завжди в перший час важко буде вам двом. Безсумнівно, життя колишньої вже не буде. Ви змініться. Тільки от в кращу сторону або в гіршу – залежить від вас. Давайте спробуємо розібратися в тому, як же пережити розставання з посмішкою на обличчі?

1. Що робити відразу після розставання?

Звичайно, ви можете бути шоковані, розчавлені, сумні. Вам незрозуміло як продовжувати своє життя далі. І це цілком нормальна реакція. Вам варто дати собі можливість виплеснути емоції. Поплачте, пошкодуйте себе, якщо це потрібно. Витратьте на це кілька тижнів. Може бути пару місяців. Але не давайте цьому періоду затягнутися. Через місяць-другий починайте оглядатися на світ навколо себе. Давайте собі можливість посміятися над жартами, виходьте на прогулянки з друзями, а не страждайте вдома на самоті. Зрозумійте, що життя всього лише одна. І те, що ви розлучилися з раніше коханою людиною – ще не кінець життя. Попереду у вас багато радості. Ідіть їй назустріч!

2. Знайдіть, за що можна бути вдячною колишньому.

Адже відносини – це колосальний досвід. Ви робите висновки про те, які риси хотіли б бачити у своєму парубку, від яких хотіли б триматися подалі. Ви вчитеся формувати власну поведінку. Як мінімум варто бути вдячною за цей урок. Плюс до всього, може бути, він навчив вас чогось. Готувати смачне блюдо, яким ви зможете тепер радувати близьких, наприклад. Або грати на гітарі. Знайдіть позитивну сторону і посміхніться.

10 самих найпоширеніших міфів про чоловіків, які мало хто знає.

3. Побути одній – це навіть корисно.

З вас зняті обмеження, які накладалися відносинами. Ви можете готувати коли вам хочеться і що хочеться, гуляти з подругами, займатися саморозвитком, дуріти, присвячувати час собі, не звітувати ні перед ким. Цінуйте це.

Розрив відносин з коханим – це кінець глави в книзі, але не самої книги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *