10 найпоширеніших міфів про чоловіків

Ви впевнені в тому, що ті прописні істини, які ви знаєте про чоловіків – дійсно правдиві? Поспішаємо вас розчарувати: ви знаходитесь у владі міфів! Хочете в цьому переконатися?

Якщо ви з навченим видом вчіть свою молодшу подружку тонкощам поводження з чоловіком, ви напевно переконані в тому, що знаєте чоловіча стать вздовж і поперек. Правда, тоді виникає питання: чому ж ви так часто не можете знайти спільну мову зі своїм благовірним, ні в побуті, ні в ліжку? Психолог Світлана Керімова розвінчує найпоширеніші міфи про чоловіків! Можливо, саме вони заважають вам побудувати гармонійні стосунки з вашим улюбленим…

Міф 1

Він змінюється!

Нітрохи не бувало. З віком чоловік додає хіба що в вазі, да набирається професіоналізму на роботі. А ось його натура залишається все та ж, що і в юності. І якщо ваш улюблений на першому побаченні до хрипоти сперечався з офіціантом, підозрюючи його в обрахунку на п’ятдесят копійок, будьте впевнені: розгубивши шевелюру і натуральні зуби, він залишиться все тим же сквалига. Правда, у вас є шанс обернути це якість на користь сім’ї. Нехай, скажімо, економить на проїзді в маршрутці для того, щоб зібрати гроші на новий телевізор.

Міф 2

Він повинен бути сильним

Зрозуміло, на людях, скажімо, в офісі, оточуючі повинні бачити, який він чоловік на всі сто: сильний, стійкий, затятий. Але майте на увазі: не варто вимагати від нього бути таким же Сталевим і вдома!

Так, він сильний на людях, а будинку кожному Супермену хочеться бути слабким і ніжним котеночка. Чутливим, іноді до сліз сентиментальним. І мудра дружина створить всі умови для цього. Це прекрасне перевтілення від альфа-самця в бета-самця – секрет щастя багатьох сімей, і створює цей щасливий сценарій саме жінка. У Ведичній культурі сказано: чоловік не вдома працює, а вдома відпочиває. Жінка вдома працює і поза домом відпочиває! Скористайтеся мудрістю древніх.

Які можуть бути особливості чоловічого грипу, про які ви ще не знаєте.

Міф 3

Хоче – значить, любить

Якщо він хоче з вами сексу, то це означає тільки те, що він хоче з вами сексу – і нічого більш! Причому причин його бажання може бути нескінченна безліч, від банального бажання відчути себе Володарем Всесвіту (ну, або хоча б однієї жінки) до ідентифікації вас особисто як самого відповідного об’єкта для постільних утіх. Секс і любов, на жаль, у чоловіків у свідомості покладені на абсолютно різних поличках.

Міф 4

Він упевнений в собі як в чоловікові

Насправді кожен, навіть самий крутий і сексуальний, боїться облажаться.

Багато жінок говорять, що невпевнені в своєму професіоналізмі як коханки і, мовляв, тому бояться міняти партнера. Цей, старий, вже знає, і йому все підходить, а новий «напевно пробував так багато шикарних жінок, що буде розчарований мною».

Жінки, прокиньтеся! Комплексів і страхів у чоловіків більше, ніж у нас.

Тому що нам, жінкам, не страшна імпотенція, передчасне сім’явиверження, глузування щодо того, що «він не встав». Ах да: ми абсолютно не боїмося порівнянь з «колишньої», а якщо і напружуємося з цього приводу, то зовсім трохи. А от для чоловіка фраза, загублений жінкою: «Так, мій колишній таке в ліжку витворяв!» Звучить як вирок.

Міф 5

Він завжди хоче сексу

Це, напевно, найпоширеніший міф про чоловіків. Однак, як і у жінок, у сильної статі бувають періоди нехотіння. І не тому, що він вас не любить, просто:

У нього інші проблеми або плани, які повністю заволоділи його головою – він дуже багато про щось думає, і думки не покидають його мозок. Щоб ви знали: поки включена голова – голівка не включається. У багато думає чоловіки вся енергія знаходиться нагорі, в голові, і не наповнює його нижні центри. У такі періоди він не відчуває бажання;
В осінньо-зимовий час, коли немає сонця, дуже знижується лібідо і відсутня сексуальне бажання;

Він погано харчується і їсть продукти, які роблять його важким, замість того щоб наповнювати енергією;

Ви образили його «Самість», десь в побутових моментах не дали відчути себе сильним або самі повели себе як мужик. Як можна вас бажати після цього, він таки не гомосексуаліст ?!

Чи банальні проблеми з грошима, при яких чоловік мало що взагалі хоче, крім грошей.

Міф 6

Всі чоловіки – збоченці

Ну да, однак тільки в тому випадку, якщо слова «збочення» і «фантазії» для вас – синоніми. А чим хороші еротичні фантазії? По-перше, тим, що вони нескінченні, а по-друге, тим, що не факт, що ви їх коли-небудь дізнаєтеся, а тим більше реалізуєте. Найважливіше, щоб саме ви стали тією, яка приймає його цілком і повністю з усіма його фантазіями. Говоріть з ним, самі діліться з ним своїми збоченнями. Ніколи не засуджуйте і не смійтеся навіть поглядом. Єдине, що він повинен від вас почувати: «Мені теж цікаво, давай спробуємо!»

Вносьте регулярно самі якісь пустощі в ваш сімейний секс. Стати його найодвертішої фантазією.

Міф 7

Всі лисі – темпераментні в ліжку

Почасти частка істини в цьому твердженні є. У рано втратили волосся чоловіків дійсно високий рівень чоловічих гормонів. Медицина має докази сексуальності лисих чоловіків, так Гамільтон Джеймс, доктор за освітою, в середині двадцятого століття визначив причину облисіння як надлишок тестостерону, чоловічого гормону. Цей гормон призводить до підвищеної статевої активності і відмирання цибулин на голові. Найчастіше цей процес починається з вісімнадцяти-двадцяти років, а пік припадає на тридцять п’ять років, а далі облисіння не так помітно!

Однак правда й те, що показниками темпераменту є не тільки лиса маківка, а й інші чинники: стан здоров’я, натура, характер. Не поспішайте записувати всіх плішивих в секс-символи, хоча і не відвертайтеся від лисіючого мачо: можливо, він в ліжку витворяє чудеса!

Міф 8

Стрункі й підтягнуті хлопці – погані коханці, а кремезні – невтомні

Якщо вам здається, що у кремезного все пішло в корінь, то подумайте про гнучкість. Стрункі й підтягнуті – живі й рухливі, як у житті, так і в ліжку. Так що дивіться, скоріше, не на тип додавання, а на поведінку передбачуваного коханця. Якщо він живчик, то, швидше за все, і в ліжку не буде лінуватися. Якщо ж з усіх розваг воліє сидіння на дивані з пивом, то і в сексі напевно не хапає зірок з неба.

Міф 9

Найкращі коханці – ті, хто не напружується на роботі

Мовляв, інтелектуали майже всі нецікаві в ліжку, як, втім, і трудоголіки. Адже весь їх запал йде на те, щоб будувати кар’єру (заробляти гроші, просто тупо гарувати). А ось визнані в колективі ледарі – хороші коханці!

Ледарі, можливо, і хороші коханці, але нецікаві і ледачі у всьому. Людина однаково проявляється у всіх сферах свого життя. У сексі, як правило, все такі, які є насправді: без масок, абсолютно голі з усією своєю правдою. До речі, інтелектуалу, можливо, і складніше включити темперамент і відключити мізки, але коли це відбувається, він дуже глибокий, вдячний і цікавий коханець. З безліччю фантазій і ніжності!

Міф 10

Багато говорить про секс – поганий коханець!

Значить, весь йде у слова і розмови про секс, а в ліжку з ним робити нічого – так вам здається. Насправді, все не так просто.

Чоловік, у якого багато енергії на спокушання жінок, іноді має і дуже сильний потенціал в ліжку. Правда, можливо, він буде грубуватий і «бистроват». Ті, хто здатні довго, красиво і галантно доглядати, як правило, проявляють себе в ліжку справжніми гурманами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *