Як бігати дівчатам з великими грудьми?

Чоловіки приходять в захват від виду великий жіночих грудей. При цьому вони дивуються, коли чують, що для самої жінки дійсно великий розмір – не стільки бонус від природи, скільки проблема. Зокрема, власницям пишного бюста досить складно підібрати собі вид спорту, яким вони могли б зайнятися.

У модних журналах велика груди виглядає досить привабливо: високий пишний бюст, красиві соски. Однак так виглядає, як правило, груди з імплантатом (або неабияк отфотошопленная справжня). Природна велика груди має форму краплі, обтяженою внизу.

Молочні залози не мають потужного м’язово-зв’язкового апарату для їх фіксації до грудної клітки. На 90 % вони складаються з жирової клітковини. За рахунок цього грудні залози мають велику еластичність і рухливість. Серед цієї клітковини знаходяться часточки молочних залоз, що закінчуються в сосці молочними протоками. Функцію фіксації до грудної клітки, а конкретно до грудним м’язам, лежачим під молочними залозами, виконує покриває її шкіра і зв’язки Купера, які прикріплюють жирову тканину до шкіри. Таким чином, фіксація грудних залоз до грудної клітки від природи досить слабка.

Жінкам з великими грудьми дуже складно тримати гарну поставу постійно, так як це просто важко. При цьому між лопаток починає у них боліти спина: вага грудей дає про себе знати.

Можна зайнятися спортом, але займатися в тренажерному залі чи фітнес-групі з великими грудьми неймовірно важко. До речі, при заняттях фітнесом прокачується велика груда м’яз – один з найвідоміших способів безопераційного збільшення маленьких грудей. Великі груди може стати ще більше.

Під час рухової активності організм людини піддається різним фізичним і механічним впливам. Заняття спортом викликають постійну навантаження на грудні залози. При цьому амплітуда руху залоз може досягати великих розмірів — до 21 см вгору або вниз, а також і в бічному напрямку. В цих умовах шкіра грудей і зв’язки Купера з легкістю розтягується, послаблюються, що супроводжується надмірним опусканням грудей. Цей процес має характер незворотного.

Крім виникають естетичних проблем, механічне навантаження на груди під час занять спортом супроводжується внутрішніми мікротравмами грудної залози і її структур — кровоносних і лімфатичних судин, нервових закінчень. Дослідження показали, що груди може рухатися в трьох напрямках, а не тільки стрибати вниз-вгору, як це здається на вигляд. Якщо жінка йде по біговій доріжці, то груди рухається з боку в бік, і від себе – до себе.

І все ж є кілька способів бути активною жінкою з пишними формами.

Займатися спортом з великим розміром потрібно і можна.

Варіантів кілька:

  1. Допомогти цьому може насамперед спеціальний спортивний бюстгальтер. Багато великі компанії їх виробляють. Вони запобігають великі вібрації грудей під час підпригування.
  2. Носіть такий топ, до якого щільно прилягає ліфчик. Найчастіше тільки спортивний бюстгальтер не буде хорошим варіантом для тренувань високої інтенсивності – наприклад, бігу або стрибків через скакалку.
  3. Якщо ваші великі груди викликають біль у спині, виберіть кардіо-навантаження. Такі як туризм, їзда на велосипеді, плавання або швидка ходьба. Це зажадає менше стрибкових рухів, які викликають особливий дискомфорт.
  4. Опрацюйте м’язи живота і центру тулуба. Якщо у вас є зайва вага у верхній частині тулуба, ви будете мати потребу в сильній спині.
  5. Спробуйте йогу і пілатес, приведіть в порядок поставу. Руху цих видів фітнесу спрямовані на розтяжку і правильне дихання – тобто на грудях вони благотворно позначаться.
  6. Якщо Ви соромитеся чоловічих поглядів навколо у фітнес-залі, займайтеся на вулиці в компанії друзів або навпаки, вибирайте відокремлені маршрути для бігу.
  7. Не забувайте про правильне дихання і питво під час тренування. При посилених навантаженнях всі схильні потіти – і ніяке білизна не врятує від неприємних сальних відчуттів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *