Випадковий секс: чому ми його засуджуємо?

Мабуть, дев’яносто дев’ять жінок зі ста, зачувши, що їх знайома мала секс з випадковим партнером, осудливо надують губи: як так можна?! Це неприйнятно, вульгарно і непристойно.

Хоча психологи не так категоричні: на їхню думку, випадковий секс може бути навіть корисний – в психологічному сенсі. Як можливість здригнутися, відволіктися або попросту набратися відсутньої постільній техніки. Дівчина, недавно пережила важке розставання з коханою, може знову відчути себе бажаною. А замучена домашньою роботою мати-одиночка згадає, що вона жінка… Правда, тут є один нюанс: якщо ви йдете на випадкову зв’язок, внутрішньо не схвалюючи її, то почуття провини може зіпсувати вам все задоволення. А до речі, чому ви негативно ставитеся до такого сексу?

5 причин чому ми засуджуємо випадковий секс?

Причина 1:

Історична

Споконвіку в жінці цінувалася вірність. А жінка використовувала свою вірність для того, щоб забезпечити себе матеріально. Наші прародительки намагалися якомога раніше вийти заміж і обзавестися постійним партнером в силу того, що самотня жінка не мала жодних прав в суспільстві, вона сприймалася повноцінної одиницею в соціумі тільки маючи чоловіка і сім’ю.

Якщо ви задались питанням яка користь відносин на відстанні, ми вам розажем ТОП-7 переваг відносин на відстані.

Причина 2:

Практична

Випадковий секс страшить багатьох з однієї простої причини: партнер, з яким ви познайомилися півгодини тому, може «обдарувати» цілим букетом неприємностей зі здоров’ям, починаючи з незапланованої вагітності закінчуючи ЗПСШ. Правда, людство вже давно придумало масу способів, які захистять вас від таких «сюрпризів», але страх щось залишився: а раптом?

Причина 3:

Романтична

Секс без любові? Але це ж аморально! Скажуть більшість жінок і, загалом-то, будуть праві. До того моменту, коли не згадають, як колись лягли в ліжко з чоловіком просто з цікавості: а який він у сексі? Або з меркантильних міркувань: раптом він підвищить мене на посаді? Або по обов’язки: чоловіка давно не любить, але розбивати сім’ю не хоче. У кожної або, по крайній мірі, у майже кожної представниці слабкої статі знайдеться свій скелет у шафі.

Причина 4:

Особистісна

Найчастіше засуджує випадковий секс та жінка, яка потай… заздрить легковажності своєї товаришки! Може бути, вона і сама пустилася б у всі тяжкі, але знаходиться причина, дуже вагома, чому вона зробити цього не може. Швидше за все, вона просто не приваблює чоловіків. От і доводитися надягати на себе маску доброчесності, щоб приховати свою образу на чоловіків, які її не хочуть.

Причина 5:

Традиційна

Як у нас малюються ідеальні відносини? Познайомилися, поспілкувалися, походили на побачення, а потім, місяця через два, можна і сексом зайнятися. Так, напевно, для міцних відносин такий алгоритм – найправильніший. Але сюжети, які нам підсовує життя, настільки різноманітнішою будь-яких шаблонів, що випадковий секс іноді переростає в міцний шлюб, а «правильні» стосунки – в муки і подальший розрив.

Резюме

Спати з випадковим знайомим чи ні – справа особиста, суто інтимне. І кожна з нас сама приймає рішення, чи варто займатися цією «аморалкою». Але перш ніж гнівно затаврувати таку персону, обізвавши всіма нехорошими словами, які ви тільки пригадаєте, зупиніться і… промовчите!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *