ТОП-7 переваг відносин на відстані

У багатьох мовах є прислів’я, яка говорить, що розлука лише зміцнює почуття, а любов на відстані виявляється міцніше «звичайної». Останнє пішло далі красивою фрази і отримало наукове підтвердження: вчені з університету Гонконгу провели експеримент, в якому порівняли відносини пар, що живуть на близькій відстані і на далекому. У підсумку вони виявили, що ті пари, які люблять на дистанції, не тільки більш високо оцінюють свої відносини, але і більше знають один про одного плюс краще розуміють партнера.

Чи означає це, що на відстані ми усвідомлюємо свої відчуття як щось ексклюзивне, а поблизу, навпаки, як щось буденне, що не потрібно берегти і зберігати? Яким чином відстань робить любов міцніше? І в чому секрет любові на довгій дистанції?

ТОП-7 переваг відносин на відстані:

1. Кохання має значення

Якщо відносини можуть витримати відстань, вони можуть витримати все. І як би ваші друзі не намагалися б закинути вас «самотніми» неділями чи потенційними ризиками розлуки, якщо ви обоє готові бути частинками один одного на довгій дистанції – це значить, що побутові труднощі і дрібні негаразди вам точно не страшні.

2. Час для себе

Не мати потреби щодня готуватися до його приходу з роботи – значить мати чарівну можливість існувати в своєму ритмі, проводити вечір так, як хочеться вам, і вести активне соціальне життя. Більше часу для себе – більше можливостей розвиватися і стати такою особистістю, яку чоловік буде цінувати – і вдалині, і поблизу.

3. Некулачние бої

У звичайному житті парочки пліч-о-пліч один з одним б’ють тарілки, ляскають дверима і йдуть ночувати “до мами”, не з’ясовуючи суті проблеми. Вам же за допомогою Skype та соціальних мереж не залишається нічого, окрім як використовувати Caps Lock або спокійно і без конфліктів відшукувати компроміс в листуванні.

4. Влипли всерйоз

Швидкоплинний роман не витримає і короткою розлуки, але якщо ви дійсно закохані, довіряєте один одному і будуєте спільні плани, то погодитися на стосунки на відстані – значить зізнатися, що ви обидва зробили вибір і готові його відстояти. А це вже серйозна заявка на те, щоб зустріти разом старість.

5. Майстер-клас з незалежності

У багатьох пар виникає одна і та ж проблема: їм некомфортно разом, але і тяжко на відстані, тому що прихильність змушує настільки сильно «зливатися» з партнером до виникнення зворотної реакції – пересичення і відторгнення. Бути щасливими разом і щасливими окремо – наука, яку простіше освоїти саме в любові на дистанції.

6. Хай живуть побачення!

Немає нічого краще, ніж зустрітися і обійняти кохану людину після довгої розлуки. За місяць, тиждень, добу до цього моменту ви готуєтеся, плануєте свій час, фантазируете, яким буде цей момент, і несподівано (навіть після кількох років стосунків!) Отримуєте те, чим не насолоджуються багато парочки поруч з вами – романтичні побачення, від яких кружляє голову.

7. Ваші відносини – не про секс, а про почуття

Так, мабуть, головний і єдиний мінус любові на відстані – як раз відсутність сексу, але ваші рідкісні і пристрасні зустрічі можуть заповнити недостачу. Зрештою, серйозні стосунки вже не тільки секс, а ще й ні з чим не порівнянне єднання споріднених душ, яке можна виразити і через відеокамеру на комп’ютері, і через нічні смс, і через посилки поштою.

Фільми про любов на відстані:

«Закохайся в мене, якщо насмілишся»
«Один день»
«Джек і Джилл: любов на валізах»
«Довгі заручини»
«Дорогий Джон»
«Самотність в Мережі»
«Дружина мандрівника у часі»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *