Як неправильне харчування може зіпсувати характер?

Рідко хто з нас під час своєї щоденної діяльності – будь то на роботі або вдома не відчував почуття гніву від того, що докладені зусилля не приносять очікуваного результату.

Однак, проявляючи занадто багато сильних, негативних емоцій ми, навіть зазнавши після цього деяке полегшення, проте, наносимо відчутної шкоди своєму здоров’ю. Гнів як і будь-який прояв стресу викликає спастичность м’язів, що в свою чергу призводить до підвищення артеріального тиску і збільшення частоти серцевих скорочень. Постійно обурений по якомусь приводу людина, накопичує в душі образу і намагаючись придушити роздратування, зрештою, може довести себе до депресії.

Кращим способом «розрядитися» і захиститися від ситуацій, що викликають гнів є релаксація. Але останні дослідження показують, що це не єдиний метод «приведення» себе в хороший настрій. Виявляється, існує цілий перелік продуктів, вживаючи які можна «виправити характер», точно також є і страви, здатні додатково спровокувати приступ гніву.

Дієтолог Ніколетт Пайс стверджує, що гневливость викликає надмірне вживання вуглеводів. «Вони не дозволяють нам впоратися з накопичують день у день напругою, – пояснює експерт – крім того, недолік в раціоні магнію, марганцю і вітаміну С робить людину надчуттєвим і буквально« вибухає »при найменшій неприємності».

Ті, хто їсть здорову їжу: фрукти, зелень і квасолю поводиться набагато спокійніше, ніж люди, що віддають перевагу напівфабрикатах і продуктам швидкого приготування. Нераціональне харчування призводить до нестачі багатьох корисних речовин, в результаті чого людина проявляє підвищену агресивність і жорсткість до оточуючих.

Якщо, у вас закінчилося тренування і ви не знаєте що після нього потрібно їсти, так дізнайтеся що можна їсти після тренування?

Ківі – фрукт, багатий вітаміном С і антиоксидантами не тільки підвищує імунітет, а й ефективно бореться зі стресом.

Аналогічним чином діє зелень і листові овочі: в них міститься магній, який відповідає за розслаблення м’язів і зниження тривожності.

Кокосове молоко можна сміливо назвати антидепресантом, до того ж воно допомагає регулювати рівень цукру в крові. Спостерігаючи за однією подружньою парою, яка регулярно вживала даний продукт, вчені зазначили, що у обох подружжя знизився рівень глюкози, вони стали рідше сваритися і лояльніше ставилися один до одного.
Позбутися від стресу, а значить і краще контролювати свій гнів допоможуть також відварна індичка, мигдаль, солодкий картопля, темний шоколад і чорниця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *