ТОП-5 причин, чому не худнете

Практично кожна людина хоча б раз “сидів” на дієті, але не всі змогли досягти потрібного ефекту. Людський організм завжди прагне вивести відходи, тому сучасні дієти налаштовані на контроль токсичності, так як найважливішою причиною зайвої ваги є саме токсини.

Вони утворюються з продуктів, незасвоєних належним чином. Особливо кількість токсинів збільшується при вживанні шкідливих сучасних продуктів, так як організм не пристосований до їх засвоєння. І чим більше їх, тим складніше проходить схуднення.

Людина не може схуднути, як правило, з трьох причин – застій печінки, погане травлення, запори. Голод і тяга небудь поїсти пов’язують з проблемами травлення. Якщо ферменти здорові, то вони сприяють перетравленню продуктів, підвищують енергію, покращують метаболізм, знижують вагу. Їх можна отримати з овочів, фруктів, лимонної води, яблучного оцту і травних добавок.

Виводяться відходи з товстої кишки. Отже, будь-який збій в її роботі може спровокувати нарощування токсинів. Для схуднення необхідно своєчасно чистити організм. Для цього в свій раціон потрібно ввести 25-35 грам клітковини. Причому збільшувати її кількість тільки поступово, вживаючи такі продукти, як сочевиця, броколі, неподрібнений рис. Також варто додати лляні насіння.

Що робити якщо Ви сильно потієте, ми вам розкажемо, що потрібно їсти, щоб менше потіти?

Своєму здоров’ю необхідно приділяти належну увагу, адже багато людей забули, як відчувати себе здоровими. Вони ігнорують поширені захворювання, постійно вимотують себе, недосипають, відкладають тренування. А для того щоб схуднути, бути енергійними і здоровими, потрібно харчуватися дієтичної, натуральної їжі, виключити оброблені продукти, цукор. Вибрати варто клітковину і ферменти для печінки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *