Сила волі або як подолати непереборне

Людина це сукупність темпераменту, характеру, звичок і сили волі. Кожне з цих визначень формує подальше, тобто без темпераменту, немає характеру, а без сили волі не з’являться звички. Чим слабкіше воля, тим гіршого звички і, навпаки, у вольового і рішучого людини негативні пристрасті зустрічаються досить рідко.

Правильні і корисні звички в кожному з нас формуються під впливом моралі суспільства, світогляду і, звичайно ж, батьківського прикладу. Вся система нашого світовідчуття вибудовується протягом тривалого часу, і тому переробити себе, зламавши певні стереотипи власної поведінки справа клопітка, багатоходова і трудомістка.

Які універсальні звички дотримуються круті спортсмени?

Наочний приклад полягає в тому, що куріння і його негативний вплив на наш організм – це шкідлива і огидна звичка знають всі, але тим не менш щодня маса людей намагається кинути палити. Отже, з багатьма аспектами нашого життя. Біг, здорове харчування, фізичні навантаження і багато іншого ми відносимо до корисних правилам і захопленням, але почати втілювати їх у життя нам заважає брак сили волі. На виручку приходять зручні й улюблені відмовки «пізніше», «не сьогодні», «я ще не вирішив». Але часом варто бути більш наполегливим по відношенні до власного життя, і в один прекрасний ранок сказати своїм безглуздим виправданням «стоп»!

Розвивати або укріплювати силу волі, пересилювати себе або терпляче йти до поставленої мети, вирішення кожного з нас, але про те, що завзятість і наполегливість нікому не завадила – це факт. Фахівці стверджують, що достатньо 40 разів повторити одне і те ж заняття, і ви самі не помітите, як воно увійде вам у звичку. Будь-яку звичку і корисне правило слід починати з мрії чи мети. Головне, щоб поставлена мета вражала своїм розмахом або грандіозністю, і поступово йдучи до мети ви, навіть не отримавши бажаного, навчитеся долати труднощі, придбаєте масу корисних звичок і навичок. Припустимо, ваша мрія – це придбання власного острова десь у Середземному морі.

Нереально скажете ви? Але навіть при всьому песимістичному розкладі у вас буде вагомий привід почати діяти. А ще ви кинете курити в цілях економії і знайдете собі високооплачувану роботу, розвинете в собі талант спілкування, почнете стежити за своєю зовнішністю і здоров’ям. Тому ставте великі цілі, адже розмінюючи їх на тисячу маленьких, але достатньо вагомих ви будете ставати тільки багатшими й успішнішими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *