Шість причин чоловічого безпліддя

Кількість чоловіків в світі, які не мають можливості зачати дитину, зростає щорічно. Вчені з Університету Флориди (США) назвали вісім причин чоловічого безпліддя.

  • Перше місце в цьому списку займають анаболічні стероїди, досить часто вживані чоловіками, які активно займаються спортом. Відомо, що дані препарати мають масу побічних ефектів, одним з яких є зменшення розміру яєчок, що в свою чергу призводить до розвитку чоловічого безпліддя. Також популярні серед спортсменів вітамінний призводять до порушення природного гормонального рівня у чоловіків.
  • На зниження фертильності негативно впливають анемія і недоїдання, так як дефіцит необхідних організму поживних речовин вкрай негативно впливає на репродуктивні функції чоловіків.
  • Розвитку безпліддя сприяє тісний одяг. На думку вчених, носіння надто тісного і облягаючого нижньої білизни сприяє скороченню вироблення сперматозоїдів, яке відбувається із-за надлишкового тепла, яке виникає в цьому випадку в області статевих органів чоловіка.
  • Крім того, однією з причин чоловічого безпліддя можуть стати і надмірні фізичні навантаження. Занадто інтенсивні тренування змушують організм виробляти велику кількість стероїдних гормонів, що призводить до дефіциту тестостерону.
  • Знижує вироблення сперматозоїдів та їх рухомість куріння і вживання спиртних напоїв.
  • Завершує список, складений американськими фахівцями, дефіцит вітамінів і мікроелементів, зокрема вітаміну С і цинку. На думку вчених, раціон харчування, в якому відсутні ці біологічно активні речовини, що також може стати причиною розвитку безпліддя.

Які бувають особливі хвороби у хлопчиків та чоловіків?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *