Як справити хороше перше враження?

Існує упередження, що є люди, які природно викликають симпатію у всіх оточуючих, в силу свого доброго характеру, приємної зовнішності. І якщо тобі немає дар чарувати інших, то і не намагайся. Але вміти розташувати до себе співрозмовника – це навичка. І цей навик повинен розвивати в собі той, хто прагне до успіху в бізнесі, особистому житті.

Який відсоток успіху становить перше враження?

1. Будьте собою – просто і актуально

“Будь собою” – це найкраща фраза всіх епох про особистому розвитку. Але цього ще не досить – треба бути «кращим». Тому, під час наступного соціальної взаємодії або в такій ситуації проявіть свій намір бути щирими і жвавими. Повірте, якщо світ сприйме вас такими, якими ви є, це дійсно допоможе вам досягти позитивного результату.

2. Не спілкуйтеся, якщо не хочете

Прийнято вважати, що щоб досягти успіху, слід бути екстравертом, але це не так. Якщо ви в душі інтроверт і вас це влаштовує, ви не хочете йти на вечірку і багато спілкуватися з людьми, то і не варто – ви не зобов’язані цього робити. Вам може бути достатньо організувати невелику зустріч або обід.

Тим не менше, якщо ви вважаєте, що ваш особистісний зростання або досягнення вимагають, щоб ви виходили зі своєї зони комфорту і зустрічали багато людей, то краще так і зробити. Навчитися відчувати себе вільно в незручних ситуаціях – означає вміти жити.

3. Вмійте повеселитися від душі

Ніщо не справляє таке чудове перше враження, як щира веселість і справжнє задоволення. Шукайте у всьому радісні моменти! Цінуйте кожну ситуацію у своєму житті і знаходите в ній щось позитивне. Ніщо так не вражає, як людина, що сяє від радості і веселощів.

4. Участь грає важливу роль

Ваш рівень участі у ваших нинішніх відносинах ймовірно відповідає рівню залучення в соціальні ситуації. Щоб мати більший вплив на життя людей, ви повинні проявити свою участь. Навчіться прислухатися до інших і взаємодіяти з ними.

5. Проявляйте інтерес до людей

Зрештою, перше враження складається про іншу людину, а не про вас. Проявляючи інтерес до інших, задаючи їм питання, ви дійсно будуєте зв’язок з ними. Таким чином, ви дізнаєтеся про іншу людину і можете розповісти щось позитивне про цю людину іншим і уявити його іншим. Об’єднуйте людей, і ви зможете завоювати їхні серця.

6. Нехай після спілкування з вами все стане краще, ніж до цього

Те, як закінчується спілкування, важливіше, ніж перше враження, тому що люди пам’ятають більше той стан, в якому ви їх залишаєте, ніж те, що вони відчували при першій зустрічі з вами. Запитайте себе: “Що я можу зробити, щоб ця розмова або контекст став більш позитивним, ніж він був тоді, коли я вступив до нього?”

Якщо люди після зустрічі з вами відчують повагу, визнання і розуміння, ви проведете незабутні враження та залишити позитивний слід.

Випробуйте ці стратегії в своєму соціальному світі, і ви почнете відчувати те, що ми називаємо Повноцінним життям!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *