Що заважає заробляти: 7 міфів про гроші

Це дивно, але заробляти справжні гроші нам заважає хибне уявлення про них. Щоб розімкнути це порочне коло, давайте розвінчувати міфи разом.

Ці помилкові думки сформувалися в результаті дослідження, в якому взяли участь люди із значним рівнем доходу. Вони відповідали на запитання стосовно своїх правил поводжень з фінансами і розповіли про найпоширеніші помилки в сприйнятті грошей. Ось про що вони радять забути.

Гроші – другорядне

Простіше кажучи, зневажливе ставлення до грошей. У людини, яка не вважає за потрібне стежити за своїми доходами, рідко з’являється шанс їх збільшити.

Як правильно витрачати гроші?

Великих грошей не заробиш чесною працею

Це дуже суб’єктивне і абстрактне вираження можна парирувати тим, що найбільший дохід приносить людині справа, яка виявляється затребуваним у суспільстві. А які отримують невеликі гроші аналогічно можуть шахраювати і порушувати закони.є

Гроші погано впливають на людину

Як тоді бути з тими, у кого їх небагато, але дружити з ними не тягне?

Гроші дістаються тільки каторжною працею

Ті, хто, дійсно, каторжно працюють заробляють копійки в порівнянні з Вами. Решта просто працюють. Трохи більше, ніж Ви. Кожен день трохи більше.

Бути багатим соромно, бо навколо є багато жебраків

Будучи багатим, легше допомагати іншим, як мінімум, забезпечуючи робочими місцями. По-друге, багато бідних є такими з власної вини. Наприклад, тому що дотримують ці міфи.

Гроші потрібно збирати

Гроші повинні не лежати на «чорний день», а працювати, щоб він не настав.

Я народилася в бідній родині, мені не вибитися в мільйонери

Це хороше виправдання, але неправдиве. Більшість багатих людей починали свій шлях з дріб’язкових грошей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *