10 принципів поведінки багатих людей

Фінансово успішні люди, як щасливі сім’ї Толстого – однаково щасливі. Іншими словами, всі мільйонери в своїй поведінці дотримуються певних правил. Це неважко простежити, вивчаючи історію життя як великого інвестора за прикладом Воррена Баффета, так і мільярдера в області інтернет-технології Марка Цукерберга. Заможні люди такого рівня дуже вибагливі і витримані в своїх діях. Ми знайшли 10 принципів поведінки мільйонерів.

Вони не чекають миттєвого успіху. Кожен із заможних людей працює на перспективу. Мільйонери не відволікаються на хвилинні бажання і спрямовані на досягнення мети.

Вони не вважають себе закінченими знавцями. Мільйонери розуміють, що самовпевненість закриває шлях до нових знань, а якщо втратити здатність розвиватися, то і бізнес буде нежиттєздатний.

Вони не сприймають час як вимір. Мільйонери працюють на результат, не оцінюючи витрачений час. Якщо результат вартий зусиль, час буде принесено в жертву.

Вони не належать до часу бездумно. Якщо часом не вимірюється результат, то це не означає, що мільйонер буде займатися вирішенням питання нескінченно.

Вони не складують гроші на єдиному рахунку. Мільйонери пускають гроші в оборот: інвестують, купують земельні ділянки. Гроші приносять прибуток.

Вони не заробляють всі гроші активно. Є поняття пасивний дохід, який становить чималу частину фінансового стану успішних людей. Мільйонери інвестують гроші, забезпечуючи собі дохід крім основної діяльності. Без успішних інвестицій неможливо стати по-справжньому багатою людиною.

Вони не роблять імпульсивні покупки. Кожна трата грошей для мільйонера – це вкладення коштів, а не звичайне споживацтво заради захаращення.

Вони уникають компанії марнотратних людей. Ті, хто смітять гроші – не компанія людині бережливому. У них різні погляди на життя і представити спільне проведення часу без низки болючих компромісів просто невозмрожно.

Вони не загострюють увагу на негативних моментах. Образно кажучи, мільйонери не звертають увагу на дрібні смітинки під ніг. На своїй дистанції їх погляд спрямований тільки на фінішну стрічку.

Вони не ризикують всім станом необачно. Мільйонери рідко втрачають весь свій статок відразу. Ігри з такими ставками можуть допустити лише клієнти казино, мільйонери більш обережні. Навіть в ігрових будинках.

Відзначимо, що ідеальною ілюстрацією цих принципів є четвертий в списку найбагатших людей планети, інвестор Воррен Баффет. Людина з капіталом в $ 58 млрд досі живе в тому ж самому будинку на п’ять спалень, де жив з 1958 року. Він водить «Кадилак» 2006 року і не наймає шофера. Замість цього, він завжди сам особисто забирає своїх відвідувачів з аеропорту. У 2013 році стало відомо, що в добу Баффет заробляв $ 37 млн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *