Що робити, якщо хочеш бути здоровим?

Спорт – це невід’ємна частина життя молодого і здорової людини. Хтось займається спортом професійно, хтось для себе; деякі з дитинства на прикладі своїх батьків засвоюють, що спортце життя, деякі приходять до цього самі через багато років.

Для того, щоб підтримувати свій організм в тонусі, не дозволяти йому хандрити і хворіти, необхідно давати співмірні постійні навантаження. Все залежить від початкового стану, наявності або відсутності м’язової маси, хронічних захворювань та інших факторів, але починати необхідно завжди з малого. У першу чергу варто змінити раціон харчування: додати свіжих овочів і фруктів, зменшити споживання жирів і вуглеводів, виключити солодощі та випічку. Вже на цьому етапі потрібно почати споживання амінокислот, які зарядять відсутньої енергією, і вітамінних комплексів, так як будь-яка дієта не дозволяє заповнювати мінімум мінералів і вітамінів в організмі. Що стосується спортпіта, то купити спортивне харчування можна в будь-якому магазині, що спеціалізується на фітнесі. Після того, як процес схуднення запущений, потрібно додати фізичні навантаження: спочатку легкі – просто ходьбу, плавання, а потім вже можна переміщатися в тренажерний зал.

У тренажерний зал достатньо ходити два – три рази на тиждень, більша кількість підходів погіршить відгук м’язів і процес схуднення може зупинитися. Тренер в обов’язковому порядку повинен розписати тренування, порівнянну з фізичним станом. Для більш якісного та більш швидкого спалювання жиру можна почати приймати л-карнітин. Це досить поширена добавка, яка застосовується в якості натурального сжигателя жиру, збільшуючи при цьому стійкість до фізичних навантажень. Торгує такими добавками магазин спортивного харчування, який зазвичай розташовується в стінах фітнес-клубу. З додаткових коштів також може бути порекомендував креатинін, який необхідний для набору м’язової маси, але його приймати доцільно тільки тим, хто хоче рельєф. В процесі схуднення він нічим не допоможе.

Не варто забувати, що для здоров’я важливо не тільки харчування і фізичні навантаження, але і правильний режим. Недарма всі спортсмени лягають не пізніше, 11 вечора, сплять не менше 8 годин на добу і не дозволяють собі відходити від режиму ні на крок. Природно, категорично не прийнятне споживання алкоголю і куріння.

Бувають моменти, коли дотримуватися правила і норми дуже складно, хочеться з’їсти чогось солоденького, пропустити тренування або піти в клуб на всю ніч. Але подолавши ці бажання, у підсумку можна отримати відмінне, гарне, підтягнуте тіло, морю енергії та позитиву, хороше фізичне і моральне здоров’я. І все це варте того, щоб пригасити деякі свої бажання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *