Як зустрічати Новий рік 2015?

Так уже склалося, що особливих відмінностей одного року від іншого у слов’ян нету, а астрологія і гороскопи, які прийшли зі Сходу, міцно увійшли в моду вітчизняної культури. З китайцями ми дружимо добре, тому при підготовці Нового року-2015 подивимося на східний гороскоп 2015 року. Правда, при цьому ми не враховуємо, що в Піднебесній Новий рік настане тільки в лютому. Але на це закриємо очі – ми звикли відзначати з 31-го грудня на перше січня, і крапка. Та й взагалі, якщо озиратися на історію і різні культури, то можна спитися в край. У січні ми почали відзначати НГ за Петра-батюшки, про перенесення календаря на 13 днів ми ще пам’ятаємо і Старий НГ благополучно також відзначаємо.

2015 – рік Дерев’яної кози або вівці

Рік кози ітак, за східним календарем наступний Новий рік 2015 – рік Дерев’яною Кози або Вівці. Коза по життю уславилася як звірюка чистоплотная, добродушна і світла. Зважаючи на це питання чистоти і генерального прибирання в цьому році стоїть на першому місці. Готуючись до святкування, вам належить вимити кожен плінтус, підвісна або звичайний стелю, змусити свого МЧ прибрати всі скрипи і поломки в будинку. Капітальний ремонт при наявності виділеного на це бюджету – взагалі ідеальний варіант.

Сувеніри

Стихією Кози, як випливає з її повного “ПІБ”, є дерево. Зважаючи на це дерев’яні статуетки в кімнатах зараз – must-have, цілком доречним буде і покупка кози-сувеніра з дерева, яку можна підвісити біля вхідних дверей. Це – для особливо забобонних любителів підков і т.п.

Зовнішність

Чистота і краса – одні з граней того світла, що несе Коза. Зважаючи на це пані слід достойно подбати про свою зовнішність, підготувавши своє тіло до Нового року належним чином заздалегідь, а не йти за святковий стіл у борошні і маслі тільки від грубки. В цілому ж – і це стосується не тільки жінок – підвищена охайність буде запорукою вашого успіху протягом всього наступного року.

Сервіровка столу

При сервіровці столу краще не використовувати паперові серветки – візьміть тканинні. Також сервіровка повинна включати в себе невелику кошик зі свіжою травичкою. До речі, коли китайці-японці-так-далі хочуть роздобути прихильність Дерев’яною Кози, вони так і роблять. Тільки біля трави ще ставлять блюдце з водою і кладуть червону стрічку. Must-have для новорічного столу цього року – фрукти і овочі, горіхи, солодощі, вегетаріанські салати, всілякі молокопродукти. Від алкоголю, по можливості, краще утриматися, хоча що я пишу – споконвічно українські традиції поглинання спиртного відрами на свято нам цього не дозволять… У будь-якому випадку, постарайтеся обійтися шампанським і парою пляшок алкоголю міцніше, а не ящиком горілки, коньяку та віскі . В якості альтернативи легкому алкоголю цілком підійде велика кількість морсу і соків – Коза це оцінить по достоїнству.

Кольори і настрій

Кольори-фаворити в наступаючому роцізелений і синій. Вельми доречно додати їх у якомога більшій кількості в інтер’єр свого житла. Враховуючи, що Коза любить свіжу зелень, її можна подарувати їй не тільки у вигляді травички на новорічному столі. Звідти, якщо дозволяє інтер’єр, побільше кімнатних рослин, це позитивно позначиться і на екології будинку. У той же час не перестарайтеся – всі ми знаємо, що вночі рослини виділяють CO2, так що при надмірній кількості рослин в будинку вранці може боліти голова.

Козаспокійне по натурі тварина, а також соромлива і дуже обережне. Враховуючи це, вибирати місце святкування стоїть відповідне – ніч в колі сім’ї буде ідеальним варіантом. Розкішні ресторани з гучною музикою, численні компанії з непередбачуваними і малознайомими особами – все це зайве. При приготуванні новорічного вечері не вартує створювати надмірне різноманітність і кількість страв. Набагато краще витратити більше часу на те, щоб продумати сценарій свята. Це теж цілком відповідає східної філософії у ставленні Кози.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *