Що можна дізнатись про чоловіка, слухаючи його комплементи

Що можна дізнатися про чоловіка, слухаючи його комплімент. Компліменти люблять всі, особливо жінки. Який дівчині не сподобається, якщо чоловік нею захоплюється ?! Ми любимо вухами.

Однак… Як не парадоксально це звучить, почувши від чоловіка похвалу певного роду, треба не радіти, а… бігти від такого залицяльника!

«Навіть якщо ми намагаємося щось приховати, то все одно все про себе розповідаємо, – каже «АіФ » знаменитий психолог Анетта Орлова. – По тому, які людина робить вам компліменти, багато можна дізнатися про нього самого, його системі цінностей.

Якщо шанувальник каже: «Як сексуально ти виглядаєш в цьому платті!», «Які у тебе стрункі ноги», – перед нами чоловік-візуал. Щоб підтримувати його інтерес, потрібно завжди привабливо виглядати.

А якщо говорить: «Обалденние ти печёшь пиріжки!» – Для нього в першу чергу важливо, щоб жінка була берегинею домашнього вогнища. Це його головний запит. Його більше порадують прибрана квартира і обід з трьох блюд, ніж мереживні панчохи на коханій.

Порада жінкам: уважно слухати треба не тільки сам комплімент, але і те, що говориться навколо нього.

Отже, ось реальні мужскіе компліменти і коментарі психолога.

Якщо, вам інтересно про який секс мріють чоловіки, ми вам розкажемо, про секс все, що стосується до чоловіків.

Я хочу, щоб ти завжди була такою красивою (веселою, хозяйственною і т. П.), «Шкіряний у тебе борщ. Я хочу, щоб ти завжди так смачно готувала».
«Якщо чоловік часто вживає «хочу, хочу, хочу», з точністью до 90% можна стверджувати: він інфантильний, відрізняється егоїстичним мисленням. Цей чоловік жінку сприймає як якийсь ресурс, все, що вона має у власності, – для нього. Для цієї людини найголовніше – його бажання».

«Ти у мене приголомшлива (розумниця, лапочка і т. П.)».
«По застереженню« у мене »можна припускати: ця жінка дуже багато значить для чоловіка, він її сприймає серйозно, як частину себе. І в той же час, якщо таких «ти у мене» занадто багато, припущу: це людина владний. З усіма витікаючими послед¬ствіямі».

«Ти ідеальна. Нарешті я тебе зустрів у житті. Тепер ти розумієш, чому я так довго шукаю свою жінку».

«Зваблюватися таким компліментом не варто! Ключове слово тут – «шукаю». Так само по заданим параметрам шукають квартиру, роботу. В голові у цього чоловіка є ідеал, а все, що не вписується в рамочку «ідеальності», зайве, і це треба відсікти. Він буде намагатися переробити вас на свій лад. Як тільки ви проявите «неідеальні» якості, почнуться звинувачення, а пізніше нові пошуки ідеальної жінки. І така ніколи не знайдеться…».

«Шикарно виглядаєш. Так і хочеться з тобою засвітитися! Мені так приємно, що на мою красиву жінку все дивляться і мені заздрять».

«На жаль, це розмова зовсім не про жінку! Цьому чоловікові важливо, як він виглядає в очах оточуючих. Приваблива дама поруч просто піднімає його статус як самця. З таким же успіхом він пишатиметься дорогою машиною, щоб пустити пил в очі партнерам по бізнесу».

«Молодець, що ти така практична господиня».

«Очевидно, це жадина».

«Ти така класна, ти мені підходиш».

«Скажіть йому:« До побачення! “Тому що ця людина сприймає себе як центр всесвіту, у нього завищена самооцінка. Весь світ йому щось винен. Найчастіше у таких людей завжди хтось винен – або сім’я, або держава, або начальник, але тільки не він сам».

«Як приємно, що ти про мене дбаєш. Ти така добра».

«Це людина, яка звикла брати. Коли чоловік хвалить вас за доброту і щедрість, це спосіб задекларувати: «Будь такою й далі. Я б ще більше від тебе взяв».
«Яка ти струнка. Розумничка, що тримаєш себе в такій спортивній формі. Якщо чесно, ненавиджу товстих жінок».

«У нього достатньо грубе сприйняття протилежної статі. Якщо після пологів ви видужаєте, де гарантія, що він і вас не зненавидить? »

«Ти краще за всіх. Я вибрав тебе з тисячі».

«Тут акцент не на вас, а на тисячі. «У перекладі» це звучить так: «Класну я жінку вихопив з усієї череди. Але якщо вона мені не підійде, то є ще 999».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *