Методика сну по да Вінчі

Методика сну по да Вінчі. Особистий досвід Вісім годин, скільки можна перелопатити за цей час, скільки можна встигнути. Мені було відомо, що багато знаменитих діячі спали всього пару, трійку годин, і при цьому відчували себе в нормі. Особливо мені сподобалася методика «дідусі» Леонардо да Вінчі. Він, як відомо, спав п’ятнадцять хвилин кожні чотири години, і як кажуть достовірні джерела залишався в прекрасній формі. Такий сон називається мета фазним.

Ознайомившись з тематичною літературою, я твердо вирішив провести над своїм організмом експеримент. Робив я це дуже обережно і послідовно, намагаючись не нашкодити своєму організму. Користувався цим методом близько півмісяця, потім я закинув цю справу, в основному це сталося через роботу. Але завдяки своїй наполегливій натурі я продовжив експеримент.

Спочатку я відчував, які те дивні відчуття, важко це описати словами, начебто почував себе бадьоро, але періодично відчувалася тремтіння в колінах. Незабаром я звик до навантажень, але вставати після пятнадцатиминутного сну було дуже складно, хоча мені завжди вдавалася себе перебороти. Тремтіння в колінах пройшла, але потрібно відзначити, що загальна фізична підготовка погіршилася. Примітно те, що мій мозок працював швидше звичайного і як би не встигав втомлюватися.

Пройшло приблизно півтора місяця. Мій короткий п’ятнадцяти хвилинний сон став по справжньому богатирський, мені вдавалося дуже легко зосереджуватися і працювати з великим ккд. З’явилася маса вільного часу, але час, як і гроші зайвими не бувають. Спати хотілося особливо вдень, вночі ніби відкривалося друге дихання. Головним було не закривати очі не на хвилину, адже я міг заснути практично в будь-якому положенні. Одного разу сівши на зручне крісло я вирубався, але прокинувся вже через годину.

З моменту експерименту пройшло майже два місяці, і відчуваючи себе фізично ослабілим я пішов в спорт зал. Відвідував я його три рази на тиждень, став сильно втомлюватися, і трохи схуд. Я став, частенько відключаться, міг миттєво заснути, благо, що відключення відбувалися, коли я перебував у сидячому положенні.

Минуло два з половиною місяці. Я відключався все частіше і частіше, мені снилися дуже правдоподібні і дивні сни. Спортивний зал я змушений був кинути. Я став дуже дратівливим, хоча сам цього не розумів. Повинен визнати, що спав я не півтори години, а близько трьох, а іноді і чотирьох. Мою голову переповнювали різні думки, з моєї психікою явно, щось відбувалося, але що цікаво, коли я працював, я відчував прилив сил, і втоми не було, а якість роботи було прекрасно.

Минуло три місяці. Я сподівався, що мій організм звикне до такого розпорядку дня, але цього не сталося. Так не могло тривати далі, ліміт моїх сил було вичерпано. Після чергового відключення я проспав близько чотирьох годин, а після цього поступово життя текло своєю звичним чергою. Я зробив з цього досвіду для себе дещо, які висновки.

Мінуси:

1) Можливість заснути, в якій або важливий момент.

2) Одному нудно, якщо немає роботи.

3) Щось відбувається з свідомістю та підсвідомістю, я не можу точно цього описати, це потрібно відчути.

4) Дратівливість у всіх її проявах.

5) Втрата ваги, хоча для кого-то можливо це плюс.

6) Фізичне нездужання, слабкість в м’язах.

Плюси:

1) Багато вільного часу.

2) Зосередженість і активність мозку.

3) Нові відчуття.

4) Сни, чудові сни.

5) Невимовна розслабленість і можливість моментального занурення в сон.

Може бути кому – ця стаття буде корисна. Але якщо говорити відверто, то я б не радив проводити подібні експерименти, особливо якщо у вас слабке здоров’я. Особисто я схиляюся до думки, що людський організм можна привчити до чого завгодно, головне поступовість, адже за своєю природою наш організм не налаштований на трьох годинний сон. На цьому я прощаюся, сподіваюся, був корисний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *