Про який секс мріють чоловіки?

Бувають такі чоловічі еротичні фантазії, про які чоловік не готовий говорити безпосередньо. Найчастіше чоловіки говорять про свої сексуальні бажання прямо.

1. Анальний секс

Ця фантазія є найпоширенішою і може бути віднесена до класики жанру. Вторгнення в заборонену зону не несе з собою задоволення для партнерки, яка займається анальним сексом перший раз. Проте чоловік при такому вигляді проникнення отримує більш сильні відчуття через істотного тиску на член.

2. Груповий секс

Багато чоловіків хочуть зайнятися сексом з декількома жінками одночасно. Чоловік з такою фантазією або думає, що отримає більше задоволення від оргії, ніж від звичайного сексу, або вважає, що при такому розкладі йому не доведеться багато трудитися.

Найважливіші показники чоловічого здоров’я. Ми Вам розкажемо всі деталі чоловічого здоров’я.

3. Свінг

Мало знайдеться жінок, які погодяться на свінг. Незважаючи на те, що даний вид секс здається контрольованим, він здатний привести до психологічних травм.

4. Секс-відео

Близько половини чоловічого населення хотіли б зняти порнографічний ролик або подивитися еротику разом з партнеркою. Таке сексуальне бажання означає, що чоловік мріє побути героєм-коханцем.

5. Влада жінки або влада чоловіки

Біля однієї третини представників сильної статі хочуть зайнятися любов’ю з жінкою, руки і ноги якої пов’язані. А майже 17% чоловіків хотіли б помінятися місцями і опинитися у владі партнерки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *