Оргазм впливає на мозок дуже незвичайним способом

Ряд досліджень, проведених на кафедрі психології університету Рутджерс в штаті Нью-Джерсі, США, призвів фахівців до висновку про особливий вплив оргазму на головний мозок. Можна сміливо вважати, що сексуальна розрядка набагато корисніше, ніж прийнято думати.

Як правило, оргазм пов’язують з можливістю отримати фізичне та емоційне задоволення, розрядки для організму, оновленням гормонального фону. Між тим, медики кажуть, що сексуальна розрядка грає роль прекрасного «тренажера» для головного мозку – навіть більш ефективного, ніж розгадування кросвордів.

За словами фахівців, регулярні оргазми надають додатковий захист від розвитку різних нейродегенеративних захворювань, в тому числі старечого недоумства.

Такий ефект пояснюється тим, що під час спалаху оргазму, мозок активніше омивається кров’ю, додатково насиченою киснем від частого дихання. Крім того, разом з кров’ю і киснем він отримує різні поживні речовини.

Підсилює ефект те, що оргазм генералізовано стимулює кору і зони головного мозку, як якщо б він був зайнятий вирішенням відразу декількох складних задач. Навіть розгадування судоку, як виявилося, в цьому плані менш результативно, так як при цьому напружуються і тренуються тільки певні зони мозку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *