Що може розповісти про Вас поза, в якій ви спите?

Є кілька позицій тіла, в яких люди зазвичай сплять. Яку з них вони зазвичай вибирають? Залежить від характеру і життєвої ситуації.
Про те, що конкретно можуть про вас розповісти пози, які ви обираєте під час сну, розповідає Боббі Девіс.

Поза зародка. Це одна з найбільш часто використовуваних позицій. Люди, які сплять в позиції не народженої дитини, зазвичай м’які і спокійні. Сором’язливість – одна з головних характеристик їх особистості. Вони можуть розслаблятися і проводити час із задоволенням тільки в компанії по-справжньому близьких людей. Взагалі, в такій позі сплять 4 з 10 чоловік на планеті. І троє з цих чотирьох – жінки.

Зірка. Людина може лежати на спині або на животі. Його руки і ноги при цьому широко розкинуті так, що він нібито намагається зайняти якомога більшу частину ліжка. Зазвичай така поза характерна для людей без забобонів, які легко і швидко пристосовуються до будь-якої ситуації. Тим не менш, багато хто вважає їх підозрілими, зайво саркастичними циніками.

Незважаючи на те, що, здається, таким людям легко жити, на ділі все інакше. Вони схильні до того, щоб занадто багато думати і повільно приймати рішення. Але як тільки вони починають щось робити, то не зупиняться, поки не доведуть справу до кінця.

Колода. Людина лежить на боці, а його руки витягнуті уздовж тулуба. Це означає, що зазвичай він добродушний і відкритий. Любить спілкуватися з людьми – це доставляє йому справжнє задоволення. Завдяки цьому він швидко і легко сходиться з новими людьми.

У деяких випадках (особливо це підкреслюється, якщо руки витягуються вперед, що робить позу схожою на силует людини, що просить милостиню) він буває надто довірливим. Рішення дана людина приймає повільно, але якщо вже він що надумав, але навряд чи відмовиться від цього. Хоча іноді буває так, що, часто стикаючись з обманом, він перетворюється на цинічну і недовірливу особистість.

Які 6 помилок, що заважають вам виспатися?

Солдат. Людина спить на спині, нібито витягнувши руки по швах. Характерна для людей закритих і замкнутих. Як правило, така людина веде себе з іншими людьми мовчазно і стримано – воліє словами дії.

Що може розповісти про Вас поза, в якій ви спите?

У той же час, він не любить суєти і непотрібних рухів тіла. Таку людину відрізняють прямота і жорсткість (як і тих, до кого має відношення назву пози). Він пред’являє до себе і оточуючих високі вимоги, любить, щоб все було по вищому розряду. Також ці люди не люблять місця великих скупчень людей.

На жаль, такі люди майже завжди хропуть.

На животі. Ви лежите з витягнутими над головою руками, ноги прямі, іноді трохи напівзігнуті. Взагалі, цю позу люблять люди закриті, але не настільки, як у випадку з позою “зародка”. Для них найважливіше – це зберегти кордону особистісного простору, наприклад, не пускати чужих в своє особисте життя. Вони досить самостійні і незалежні від суспільства у своїх судженнях.

Їм подобається порядок і структура у всьому. Люди, що сплять на животі, люблять планувати свій день, розставляти речі по місцях, що іноді доходить до педантизму. У спілкуванні з ними виявляється деяка занудливость, яка з лишком компенсується їх наполегливістю і завзятістю в досягненні цілей. У зв’язку з цим вони нерідко добиваються певного соціального статусу та матеріального становища.

У разі ж, коли сплячий на животі багато крутиться, це може говорити про ситуативну потреби у вирішенні проблем. В даний час він активно бореться з ними, і йому потрібен ресурс у вигляді додаткових стійкості і надійності.

Вчені рекомендують спати в цьому положенні тим людям, які страждають від ожиріння і проблем з травленням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *