Найважливіші показники чоловічого здоров’я

На відміну від жінок, чоловіки мало уваги приділяють своєму здоров’ю і часто звертаються до лікарів, коли захворювання досягло максимального розвитку. Це призводить до того, що лікування стає тривалим і складним, а саме захворювання супроводжується розвитком ускладнень, включаючи можливий летальний результат.

На які зміни у стані здоров’я необхідно чоловікам звертати увагу, щоб виявити захворювання на ранніх стадіях?

А ви знаєте, який самий вік краси для чоловіків і жінок? Вчені провели дослідження і з’ясували, в які роки люди себе почувають самими красивішими.

3 головних чоловічих тіста:

  1. Рівень АТ. У першу чергу, необхідний контроль рівня артеріального тиску. Артеріальна гіпертензія супроводжується розвитком атеросклерозу, що викликає інфаркт міокарда та інсульт. Нормально артеріальний тиск коливається в межах 120 / 80 – 139 / 90 мм рт.ст. При збільшенні АТ необхідна лікарська консультація, підбір гіпотензивних лікарських препаратів для постійного або періодичного прийому.
  2. Стан передміхурової залози. У чоловіків старше 40 років нерідко виникають проблеми з передміхурової залозою. Це проявляється появою порушень сечовипускання: частими позивами, слабкістю струменя, затримкою виділення сечі. При відсутності лікування може розвиватися гостра ниркова недостатність, розвиватися онкологічне захворювання передміхурової залози. При появі цих симптомів потрібна консультація уролога, проведення призначених їм діагностичних досліджень, терапевтичного або хірургічного лікування. Для виключення урологічної патології потрібно щорічний профілактичний огляд уролога.
  3. Рівень глюкози в крові. Не менш важливим є контроль рівня цукру в крові. Підвищення глюкози – основний симптом цукрового діабету, небезпечного маніфестним розвитком атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, інсульту, інфаркту міокарда, гангрени стоп.

Нормальний рівень цукру в крові не перевищує 5,5 ммоль/л. Самостійно вимірювати цукор крові можна за допомогою глюкометра. При визначенні гіперглікемії необхідна консультація лікаря- ендокринолога.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *