Поради, як відрізнити справжній поло Lacoste від підробок?

Проблема підробок завжди вкрай гостро стоїть на ринку одягу. Адже чим популярнішим і престижніше бренд, що випускає одяг, тим більше знаходяться тих, хто хоче на цьому нажитися. Не стала винятком і всесвітньо популярна торгова марка футболок Lacoste. Останнім часом все частіше на просторах Мережі та в інтернет-магазинах стали з’являтися відгуки покупців Лакоста про те, що їх, м’яко кажучи, надули. Тому актуальними буде ряд порад, як же не бути обдуреними, набуваючи поло Lacoste. І на що слід звертати увагу.

Головним аргументом, чому навколо даного бренду існує проблема з підробленнямце екологічність і натуральність матеріалів виготовлення. Як правило, Лакоста це високоякісний трикотаж з великим плетінням ниток. Само плетіння нагадує сітку. Поло з таких матеріалів корисні для тіла, тому що шкіра в момент носіння дихає, а сама тканина не викликає роздратування. Більш того, натуральна тканина (виготовлена з віскозних, напіввовняних, вовняних або бавовняних ниток) з часом не зношується і не втрачає свою екологічність.

Перше і найголовніше – брендовий одяг повинна продаватися в брендових магазинах. Але і в цьому правилі є виняток. Існує ряд мережі магазинів, які укладають договори з брендовими марками на реалізацію одягу. Однак варто розуміти, що справжній Lacoste ніколи не купити на барахолці.

Які найпоширеніші помилоки при зберіганні одягу?

Любителям модного одягу рекомендується до прочитання:

Слід підкреслити, що відрізнити оригінал від підробки зможе тільки фахівець. Такі люди знайомі з технологією пошиття одягу, його виробництва, а значить – всіма дрібними нюансами.

Однак є невеликі правила, на які слід звертати увагу покупцеві, якщо він сумнівається в порядності продавця, що намагається продати йому Лакост:

  • Фірмова емблема Lacoste у вигляді крокодила повинна бути вишита і розташовуватися вище рівня шва застібки. Крокодил повинен дивитися вправо. Паща червона, сама тварина – зеленого кольору.
  • Ґудзики повинні відрізнятися за кольором з поло. Найчастіше це або темні, або світлі гудзики. Що стосується їх розміру, то вони завжди невеликі. Враховуючи всі ситуації, виробник на бічній етикетці пропонує запасну гудзик.
  • Завжди слід звертати увагу на рядок. Зрозуміло, якість повинна відповідати бренду, а не бути на вигляд, немов футболка вчора зійшла зі швейної машинки під керівництвом першокурсниці технікуму.
  • Важливий момент – етикетки. Їх має бути дві. Одна – у коміра із зазначенням брендового марки Lacoste. На ній також має бути вишитий крокодил. Друга етикетці розташовується на другому шві. У ній надається вся інформація за матеріалом і правилом догляду за річ. Там же написана і країна-виробник.
  • Що стосується країни виробника, то футболки Lacoste можуть виготовлятися по різних країнах Азії. Ще одна фабрика є в Туреччині.

Залишається сподіватися, що дані поради стануть корисними всім любителям фірмового одягу, які не будуть допускати помилок при її виборі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *