На що орієнтуватися у виборі автошколи?

У процес отримання водійських прав часто вводяться якісь зміни щодо поліпшення навичок молодих водіїв. Це робиться для безпеки самих же автолюбителів, оскільки реєструється дуже багато випадків ДТП з тяжкими наслідками, винуватцями яких стали люди, водійський стаж яких дуже малий. Тому автошколи на законодавчому рівні зобов’язують проводити навчання водінню, роблячи серйозний акцент на практику, тобто, на збільшення кількості годин поїздок.

Статистика майже всіх автошкіл показує, що теорію випускники здають в 98% випадків безпомилково. Перші складнощі виникають на автодромі, а потім і на дорозі, де складно поєднати знання теорії з початковою практикою водіння і зорієнтуватися в дорожній ситуації. Саме ці помилки покликане усунути збільшена кількість годин водіння. Вибирати автошколу можна за рекомендацією знайомих, з реклами та багатьом іншим факторам. Але, мабуть, самим надійним варіантом буде наявність у автошколи все, що необхідно для грамотного викладання.

Що робити, якщо закипів двигун у вашому автомобілі?

Важливо, скільки часу присвячено теорії. Чи є у школи автомобілі з коробкою- «автоматом», якщо ви маєте намір відповідно з сучасними можливостями навчатися водінню на такому автомобілі і отримувати нове водійське посвідчення, яке відображає, що вам дозволяється водити тільки таку машину. Відгуки про автошколу і вивчення всіх можливостей на сайті організації – теж гарний орієнтир.

Складіть список питань до школи перед тим, як підписувати договір. Задайте їх, щоб не було непорозумінь. Частий нюанс: не подобається інструктор. Тобто, виключно людський фактор, де дві людини просто не можуть знайти спільну мову. Дізнайтеся заздалегідь, чи можете ви вибрати інструктора або змінити його без штрафних санкцій. Це дійсно важливий момент, оскільки від уміння спілкуватися з ним багато в чому залежать швидкість вашого навчання і якість водіння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *