7 найпоширеніших помилок при зберіганні одягу

Прання не закінчується ніколи. Іноді створюється відчуття, що це нескінченний процес. Ми стираємо. Ми сушимо. Ми гладимо. Знову стираємо, сушимо, гладимо і складаємо в шафу, де зберігається одяг. Цікаво, що помилки при складанні речей можуть звести нанівець всі старання при прасування, а іноді і нашкодити одязі.

Для того щоб улюблений одяг або білизну були в чудовому стані, намагайтеся уникати наступних помилок.

1. Залишати речі в сушарці на тривалий час

Якщо залишити речі в сушарці надовго, то вони стануть дуже пом’ятими. При цьому позбавитися від подібних складок буде дуже складно – праска і прасувальна дошка стануть вашими кращими друзями на тривалий час. Для того щоб уникнути подібних наслідків, потрібно вибирати щадний режим сушарки або зовсім відмовитися від її використання.

2. Забувати «струшувати і розгладжувати»

Струшування і розгладження одягу та білизни дозволить зберегти його форму при зберіганні в шафі. Струснувши рушники зайвий раз, ви зробите їх більш пухнастими, а згладжування запобіжить м’яттю їх поверхні.

 3. Ігнорувати тканину

Для того щоб уникнути пом’ятості одягу, важливо пам’ятати наступне правило: «Речі з слизькій тканини, які важко скласти, ймовірно, краще повісити». Серед таких тканин слід зазначити шовк, поліестер і нейлон. В’язані вироби і товсті светри краще складати, а не вішати.

4. Складати бюстгальтери вдвічі

Якщо ви складете бюстгальтер однією чашкою всередину іншої, то він може втратити форму. Краще вкладати їх один в одного в ряд, як це роблять у спеціалізованих магазинах.

5. Звертати шкарпетки в клубок

Згортання шкарпеток в клубок може нашкодити структурі тканини – вона розтягнеться. Для того щоб уберегти шкарпетки, краще їх гладити і складати вдвічі.

 6. Складати светри навпіл

Коли ми складаємо речі, ми забуваємо, як вони будуть виглядати на нас. Наприклад, не можна складати речі навпіл, оскільки сформовані складки потім нічим не розгладиш. Така ж проблема виникає, якщо складати речі одну на іншу.

 7. Зберігати теплі в’язані светри на самій верхній полиці шафи

Цілком імовірно, що вам буде нескладно дотягнутися до свого улюбленого светра на верхній полиці, однак за ним можна поцупити всі інші. Виберіть для теплого одягу полку нижче. Це дозволить вам притримувати інші светри рукою, поки ви витягаєте потрібний вам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *