Найбільша школа на Землі

Найбільша школа на Землі в якій навчається майже 45 тисяч учнів знаходиться в Індії, в самому центрі міста Лакнау. Започаткував цю школу в 1959 році Бхарти Ганді зі своєю дружиною (Bharti and Jagdish Gandhi), і спочатку вона складалася з двох класів, які відвідували всього п’ять учнів. Але все стрімко змінилося, коли звістка про відкрилася приватній школі, де можна отримати неймовірно гарне і якісну освіту, облетіла індійську провінцію.

Зараз школа являє собою мережу з двадцяти філій, типу студентських містечок, розташованих по всьому місту Лакнау. Ці містечка досить упорядковані, крім шкільних будівель мають свої вулиці, фонтани і парки. Що найцікавіше, що в місті Лакнау крім цієї школи є ще сотня загальноосвітніх шкіл, але саме сюди батьки прагнуть віддати на навчання своїх чад. Адже під дахом цієї школи отримують якісну освіту діти різних станів і різних релігій, що дуже рідко можна зустріти в інших шкільних закладах, де в основному в Індії учні діляться на касти за соціальним походженням і релігійним забобонам. У школі працюють більше 2500 вчителів, які навчають учнів у віці від 3 до 17 років. Школа платна. Найменшим навчання обходиться приблизно в 17 доларів на місяць, старшокласникам в 45 доларів. Усі без винятку носять однакову шкільну форму.

10 найбільш багатодітних мам в історії

У школі навчаються приблизно: 70% – індуїсти, 25% – мусульмани, 5% – християни і сикхи. Викладачі в першу чергу вчать дітей любити і поважати всіх, хто живе на землі без винятку, не дивлячись на їхню класову та релігійну приналежність. Приймати всіх такими як вони є. Тому на вході в школу висить примітний плакат, на якому написано: «Вся земля – ​​одна країна, а всі люди – її громадяни». А поряд ще один не менш важливий гасло: «Кожна дитина – світло світу». По-моєму, два цих гасла говорять вже багато про що, і краще, мабуть, не скажеш і не напишеш.

З кожним роком кількість учнів цієї школи збільшується, лише за останні два роки школа поповнила свої ряди на 2000 учнів. І як каже директор цієї школи – це ще не межа можливостей, в школу беруть усіх бажаючих без винятку головне, щоб в учня було бажання вчитися і дотримуватися всіх правил, встановлені в стінах цього закладу.

Школа потрапила в Книгу рекордів Гіннесса, як найбільша за кількістю учнів учнів, і отримала премію ЮНЕСКО за «мирне утворення» і за «виховання дітей у дусі універсальних цінностей, в дусі миру і терпимості».

Найбільша школа на Землі

Найбільша школа на Землі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *