Найбільш моторошні слова, які може почути хлопчик

Які найбільш моторошних слова, які може почути хлопчик? На думку Джо Ерманна (Joe Ehrmann), американського футбольного гравця і тренера, ці слова звучать так: “Будь чоловіком!”.

В інтерв’ю Джо розповідає, що в дитинстві його вчили: бути чоловіком – це значить домінувати нам людьми і обставинами. «Будь чоловіком!» – Це найстрашніше, що може почути хлопчик. «Чоловіки не потребують. Чоловіки не хочуть. Чоловіків ніщо не чіпає. Чоловіки не відчувають», – ці уроки його батька добре працювали на футбольному полі, на якому любив грати Джо, але не працювали в палаті дитячої онкології, куди потрапив його молодший брат з діагнозом «рак». Незважаючи на всю свою жорсткість на футбольному полі, Джо НЕ відчував у собі готовність допомогти своєму братові і собі.

Джо: Коли брат помер, я був спустошений. Я став задаватися питанням – в чому сенс, мета життя? Мені було 29 років, за плечима у мене було 6 років кар’єри в NFL, і в мене не було ніякого розуміння – розуміння про життя і про себе. Зрештою, я запитав: що означає бути чоловіком? Я зрозумів, що все, у що я вклав своє життя – мої досягнення, успіхи, все, що я накопичив, – все це не принесло ніякої надії або допомоги моєму 18-річному брату, який лежав на смертному одрі.

Все, що в мене було – це слова «тримайся, ми пройдемо через це разом», – коли насправді він потребував емоціях, турботи і любові. І я повинен був боротися сам з собою, щоб якось витягнути це зі свого серця.

Це великий міф в сьогоднішній Америці – що спорт вибудовує характер. Це невірно для культури, в якій перемога потрібна будь-яку ціну. Спорт не вибудує характер, якщо його не сформує тренер, що не виховає і не навчить.

Уроки мужності або як стати господарем у домі?

Мій підхід такий: в розпалі гри деяким дітям доводиться нелегко, вони зазнають поразки, і я кажу своїм гравцям: «Хлопчик, під час гри підійди до мене, і я тебе обійму». І ось ви думаєте про силу обіймів, а не про лайки, криках і присоромлений.

У дитинстві я ненавидів, коли мій товариш по команді отримував травму коліна і тренер говорив іншим гравцям: «Нехай він полежить там». Ми, тренера, можемо стати на коліна поруч з цією дитиною, надати йому підтримку в сльозах, болю і емоціях, зібрати навколо всю команду і сказати: «Чим ми можемо допомогти Боббі? Він один з нас, він так багато зробив. У нього було так багато мрій». Так ви вчите їх створювати справжнє співтовариство піклуються один про одного і люблячих чоловіків.

Найбільш моторошні слова, які може почути хлопчик

Про зміни, яких зазнала ідея мужності:

Я думаю, що значимість цих трьох помилкових ідей мужності – атлетичний, сексуальних завоювань і економічного успіху – занадто зросла. Ви бачите, як її підвищують соціальні мережі. Юні хлопчаки, що приходять в цей світ, постійно перебувають під ударом. Їхнє життя обумовлена, вони отримують набагато більше повідомлень із зовнішнього середовища, ніж я, коли був хлопчиком. І негативних повідомлень більше, ніж позитивних.

Про те, що означає бути чоловіком:

Я думаю, що для цього важливі дві речі: по-перше, це здатність любити і бути коханим. Мужність повинна визначатися в контексті відносин. І друге – прихильність справі. Наша відповідальність у тому, щоб внести свій внесок – зробити світ більш справедливим і гостинним для кожної людини. Тому я думаю, що мужність – це про відносини і про зобов’язання у справі. І це важливо для всіх людей – і для чоловіків, і для жінок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *