Уроки мужності або як стати господарем у домі?

На сьогодні створився певний вакуум у взаєминах між чоловіками і жінками. Чоловіки втрачають свою лідерську позицію та ініціативність в суспільстві, на роботі, а особливо в сім’ї. Відстоювати свою позицію для чоловіків стає не актуальним, хоча бажання є. Але це все важче і важче.

Чоловіки хочуть щоб жінки робили все за них, а вірніше створюється таке враження. Адже дуже зручно ховатися за сильною “жіночої спідницею”. Вона заробляє, вона виховує дітей, вона готує їсти і прибирає вдома, а він не допомагає. Це все стає закономірністю і причиною частих сімейних конфліктів.

Таке враження, що чоловіки в жіночій ролі, а жінка в ролі чоловіка. І вони намагаються зрозуміти один одного перебуваючи не в своїх тарілках – не на своїх життєвих позиціях. І хочеться, щоб з’явилася свого роду Школа Мужності, яка зможе розкривати в чоловіках тільки найкращі якості.

Консультуючи чоловіків, я бачу, що є бажання брати відповідальність, є дії, але як правило вони просто не знають ЯК правильно це робити у взаєминах.

Що робити чоловікам? Прості рекомендації:

1. Прийняти на себе роль чоловіка у якого є сила.

Чи не сила в руках, а сила волі і особиста життєва позиція, що Я – чоловік. Це позиція відповідальності за все, що відбувається в нашому житті: за забезпечення сім’ї, виховання дітей, прояв турботи про свою половинку, рішення конфліктів гідно і спокійно.

2. Жити “дієсловами” – діями, а не тільки порожніми словами.

Коли ваша улюблена потребує вас найбільше, найчастіше вона про це “голосно кричить” різними способами і в цей момент вам необхідно просто вирішити її проблеми. Тільки тоді жінки відчувають, що вони живуть як за кам’яною стіною.

3. Якщо ваша половинка знаходиться в паніці, їй не треба говорити яка вона.

Вона потребує ваших чітких і ясних інструкціях як їй поводитися або що конкретно робити. Наприклад: (не хвилюйся, все буде добре, зараз дивися як зробимо і вийде те-то і те-то). Адже любов міряється вчинками і підтвердженими словами, мужик сказав – мужик зробив.

4. Ніжність і прояв уваги по відношенню до жіночої половини ніхто не відміняв.

Можна практикуватися і прищеплювати хороші звички в щоденному житті. Пропонуйте свою допомогу, говорите щирі компліменти, проявляйте ніжну турботу, активно слухайте і прислухайтеся, загалом дійте.

Поряд з таким чоловіком будь-яка жінка буде почувати себе комфортно. Жінки люблять емпатію – це коли чоловіки дуже уважно їх слухають. Адже не дарма середній словниковий запас чоловіків за день в 2-3 рази поступається жіночому. У питанні спілкування, цим все сказано.

Автор: Олександр Яременко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *