Дихальна гімнастика Марини Корпан для позбавлення від зайвої ваги

Дана методика дозволяє помітно зменшити обсяг проблемних зон: талії, живота, сідниць, стегон. Дихальна гімнастика Марини Корпан для схуднення допомагає в найкоротші терміни досягти вражаючих результатів.

Результативність методики

У чому секрет ефективності даної методики схуднення? За умови регулярних занять і правильного виконання дихальної практики можна за кілька тижнів зменшити об’єм тіла на 10-35 см (залежно від початкових параметрів). Перші результати ви побачите вже через 10 днів (саме тоді Марина рекомендує виконати перші виміри). Перед початком тренувань рекомендується записати свої вихідні параметри. Виміряйте обсяг талії, зони над талією (на 5 см її вище), під талією (на 2-3 см нижче пупка), стегон (в найширшій зоні), ніг (зверху і над коліном).

В основі даної методики знаходиться особливий вид дихання, а також елементи давньої системи оздоровлення – йоги (розтяжка, напруга м’язів). Як працює дихальна гімнастика? Глибокий вдих, що виконується на першому етапі, запускає процес гіпервентиляції легенів. Таке дихання наш мозок асоціює з небезпекою (згадайте, як ми дихаємо, раптово злякавшись чогось). На наступному етапі відбувається повноцінний довгий видих з трьома «довидохамі». Це асоціюється з кисневим голодуванням і розцінюється як серйозна небезпека для життя. У відповідь на це мозок прискорює обмін речовин, запускає режим екстреного витягання «недоторканних запасів», необхідних для виживання. Кров, збагачена киснем, стрімко тече по венах і «збирає данину». Оскільки кров найактивніше приливає до зон, де м’язи напружені, саме там починають активно спалюватися запаси жирової тканини. Це пояснює, чому оксісайз (дихальна гімнастика) сприяє схудненню проблемних зон. Попросту кажучи, ми штучно створюємо організму стресову ситуацію. Завдяки цьому темпи спалювання жирової тканини прискорюються на 140% в порівнянні із звичайними тренуваннями, які не супроводжуються специфічним диханням. Тренуватися можна в будь-який час, але краще відвести для цього ранкові години. Тривалість тренування – 15-20 хвилин.

Принципи дихання

Марина Корпан є основоположницею Оксісайз (дихальної гімнастики) в нашій країні. Вона записала відеоуроки, які розійшлися великими тиражами. Марина дуже докладно описує етапи глибокого дихання. Пропонуємо їх вашій увазі.

У положенні стоячи опустіть плечі, злегка відведіть їх назад, коліна трохи зігніть, ступні розташуйте паралельно один одному. Приблизно на третину від максимального зусилля втягніть живіт. Сідниці напружте, трохи подайте таз вперед і вгору. Лопатки зведіть і потягніть до хребта, випрямляючи тим самим спину. Надувши живіт, рівно і глибоко вдихніть, напружуючи при цьому прес і сідниці. Губи розтягніть, як ніби посміхаючись. Потім виконайте ще 3 вдиху (коротких і різких), з кожним разом сильніше надуваючи живіт. На наступному етапі видихніть через рот, розслабляючи сідниці і опускаючи таз (прес залишається в напрузі). На закінчення виконайте ще 3 коротких видиху. Повністю видавіть повітря з легенів і сильніше втягніть живіт. Повторивши дії 4 рази, ви виконаєте 1 цикл дихання.

Особливі вказівки

Марина попереджає, що на перших порах може виникнути запаморочення, тому краще збільшувати тривалість занять поступово. Дихальна гімнастика Марини Корпан для схуднення майже не має протипоказань, але проконсультуватися з лікарем все ж варто (особливо, якщо є хронічні захворювання).

Відгуки

Дихальна гімнастика для схуднення, запропонована Мариною Корпан, має позитивні відгуки. Вона не має на увазі затримки дихання, не вимагає специфічного «звукового супроводу», такого як в Бодіфлекс. Втрата ваги відбувається досить швидко, причому дотримуватися при цьому жорсткі обмеження в харчуванні не доводиться (досить відмовитися від «сміттєвої їжі», алкоголю, солодощів).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *