Чи потрібно захищати дітей від шкідливої їжі?

Чому потрібно захищати дітей від шкідливої їжі. Ні для кого не секрет, що шкідлива їжа негативним чином позначається на здоров’ї людини. Особливо вона небезпечна для дітей, чий організм тільки формується. Британський шеф-кухар Джеймі Олівер вважає, що батьки, які виключили нездорову їжу з раціону своїх дітей, продовжують їх життя на 13 років.

Як вважає Джеймі Олівер, саме батьки повинні прищепити дитині культуру здорової їжі, яка повністю виключає вживання шкідливих продуктів. Посилаючись на результати недавньої статистики, за якими кожен десятий першокласник страждає ожирінням, а до моменту закінчення школи – кожен п’ятий, шеф-кухар пропонує ввести заборону на продаж шкідливої їжі біля шкіл, а також оподатковувати продукти, що містять цукор.

Психологи кажуть, що зайва маса тіла, отримане в ранньому віці, з великою ймовірністю призведе до огрядності в майбутньому, а також може бути причиною таких «дорослих» захворювань як хвороби серця, інсульт, діабет, рак і остеоартрит, які істотно знижують тривалість життя. У людей з ожирінням відзначаються проблеми з кістками і суглобами, а також зупинки дихання уві сні. Особливо страждає хребет, який в період дорослішання тільки формується, і через перенавантаження високий ризик появи таких проблем як сколіоз, кіфоз, хронічні болі в області грудей і багато інших захворювань.

Якщо у вас виносливість дуже маленька і ви не знаєте в чому справа, подумайте  може це зв’язано з харчуванням. Ми вас доведем до відому про 6 продуктів для витривалості на рівні світових атлетів.

Нерідко ожиріння призводить до соціальних проблем, таким як ізоляція від суспільства, депресія, які в майбутньому можуть стати причинами наркозалежності та алкоголізму, або ж спричинити появу розладів харчування – нападами посилення апетиту (булімія) або, навпаки, патологічним бажанням схуднути (анорексія). Ожиріння у дітей легше запобігти, для остаточно правильно харчуватися і вести активний спосіб життя, тому в руках батьків позбавити своїх дітей від таких проблем у дорослому вік, стежачи за тим що вони їдять, поки ростуть. Лікувати ожиріння і позбавлятися від його наслідків набагато тривалішим і складнішим.

Точку зору Джеймі Олівера підтримують багато експертів з харчування, заявляючи, що саме на плечах батьків лежить відповідальність за стан здоров’я своїх дітей, і тільки вони можуть уберегти їх від ожиріння і проблем, які воно несе. Кожен батько повинен більш відповідально ставиться до питань харчування своєї дитини, адже для правильного формування дитячого організму важлива кожна дрібниця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *