6 поганих звичок у відносинах, які більшість вважають нормальними

Мова йде не про те, як у якомусь класі середньої школи ми вчимося же не бути дерьмово другом або подругою. Звичайно, там нас вчать про біологічне розходження між статями, про законність шлюбу. Бути може, там людина прочитав кілька любовних історій з 19 століття, з невиразним змістом, про те яким не потрібно бути. Але якщо справа доходить до реальних змін в основних елементах відносин, ми позбавлені точних вказівок… або що ще гірше, нам дають поради з жіночих журналів.

Так, це метод проб і помилок, щось типу дорогу здолає той, хто йде. Але якщо ви схожі на більшість людей, на вашому шляху будуть в основному помилки.

Одна сторона проблеми полягає в тому, що багато шкідливих звичок у відносинах між людьми, є частиною нашої культури. Ми всі мріємо про романтичне кохання. Ви знаєте, якою вона буває запаморочливої та ірраціональної, і як легко вона може зруйнуватися, як дорога порцелянова ваза, кинута об стіну. Як іноді практичність і розрахунок можуть стати вище щирих почуттів. Чоловіки і жінки піднімаються по соціальних сходах. Таким чином, наші партнери, часто розглядають один одного, швидше як якийсь матеріальний актив, а не як когось хто міг би надати їм внутрішню емоційну підтримку.

Більшість допоміжної літератури на цю тему, не приносить ніякої користі, як ніби там описуються чоловік і жінка з різних планет або все надмірно узагальнюється. Також для більшості з нас, наші мама і тато не були кращими зразками в цьому відношенні.

На щастя, у наш час проведено багато психологічних досліджень, серед пар, що зберігають здорові і щасливі відносини протягом декількох десятиліть. І були встановлені деякі принципи, які ці пари намагаються уникнути. Про ці принципи велика частина людей, не знає. Насправді деякі з цих принципів кардинально відрізняються від того, що прийнято вважати романтичним або навіть нормальним у відносинах.

Нижче наведені шість найпоширеніших зразків неправильної поведінки у відносинах між людьми. Ці елементи, що існують в людських відносинах, дуже багато пар вважають цілком здоровими і нормальними, хоча насправді вони здатні знищити все, чим ви дорожите.

1. Відносини, при яких ведеться рахунок

Що це таке: Коли людина, з якою ви зустрічаєтеся, продовжує звинувачувати вас за минулі помилки, які ви колись допустили у ваших стосунках. Якщо обидва ставляться до цього, таким чином, то їх взаємозв’язок перетвориться на «битву показників», коли кожен буде помічати те, хто більше облажався протягом певного часу.

Ви вели себе, як жеребець на 28 день народження Марини, який був ще в 2010 році. І це досі може зруйнувати ваше життя. Чому? Тому, що не проходить і тижня, щоб вона не нагадала вам про це. Неправильно.

Чому це небезпечно: тому, що «битва показників» з часом розвивається, і обидва все більше будуть у спільних відносинах, нагадувати один одному про минулі помилки, при цьому намагаючись виправдовувати своє нинішнє неправедне поведінку. Це гірше подвійно. Ви не тільки не вирішуєте проблеми сьогодення, а й повною мірою даєте усвідомити своєму супутнику життя гіркоту минулих помилок.

Якщо це буде продовжуватися досить довго, зрештою, обидва партнера лише втратять більшу частину енергії, намагаючись довести, що вони в порівнянні зі своїм партнером менш винні, замість того, щоб насправді вирішувати поточні проблеми. Люди витрачають свій час і енергію, щоб бути менш поганим в порівнянні зі своїм партнером, замість того, щоб спробувати більше підходити один до одного.

Що вам потрібно робити замість цього: ви повинні вирішувати ці питання спільно. Якщо хтось із вас продовжує обманювати іншого, то це очевидно вічна проблема. Якщо вона була збентежений в 2010 році, і ви ігноруєте її зараз в 2013, роблячи її життя сумної, то це не має нічого спільного з любов’ю, і вам потрібно просто розлучитися. Якщо ж ви чесні один з одним, вам необхідно забути помилки минулого, і жити сьогоденням.

Ви повинні визнати, що вибираючи свого партнера, ви вибираєте його таким, яким він є, незважаючи на його минулі не зовсім вдалі дії і вчинки. Якщо ви не згодні з цим, то, в кінцевому рахунку, ви рано чи пізно розлучитеся. Якщо вас щось турбувало рік тому, вам потрібно забути про це.

Якщо Ви у відносинах вперше або не знаєте які є погані звички у відносинах, в такому разі, ми Вам розкажем про 7 фатальних помилок у відносинах.

2. Використання натяків і інша пасивна агресії

Що це таке: Це коли замість того, щоб відкрито сказати свою думку або заявити про своє бажання, ваш партнер, намагається підштовхнути вас в правильному напрямку, щоб ви з’ясували це самостійно. Замість того, щоб сказати, що вас дійсно турбує, ви знаходите всякі дріб’язкові способи, щоб схилити його зробити те, що ви хочете. А якщо він цього не зробить, ви будете вправі вважати себе обділеною, і зможете потім на це скаржитися.

Чому це погано: тому, що це показує, що вас двох не влаштовує відкрите і ясне спілкування один з одним. У людини немає ніяких підстав бути пасивно-агресивним, якщо він відчуває себе в безпеці висловлювати будь-яке своє невдоволення або щось не зовсім приємне, але, тим не менш, необхідне до обговорення, тому, що якщо це не обговорити, то це може перешкодити взаємним відносинам. У людини ніколи не буде потреба висловлювати свої бажання у вигляді «підказки», якщо він буде відчувати, що його не засудять або не поставлять під критиці за прямоту.

Що вам потрібно робити замість того, щоб робити натяки: розкажіть про свої почуття і бажання відкрито. І дайте зрозуміти своєму супутнику життя, що він не обов’язково повинен виконувати те, що ви хочете, але що ви хотіли б мати його підтримку. Якщо ваш партнер вас любить, то він майже завжди погодиться дати вам те, що ви хочете отримати.

3. Тримати хороші відносини в заручниках

Що це таке: це коли у однієї людини є привід для критики іншого, і він шантажує його цим, погрожуючи хорошим відносинам в цілому. Наприклад, якщо комусь здалося, що інший партнер був з ним холодний, і замість того, щоб сказати: «Я відчуваю, що ти іноді поводишся холодно», він каже: «Я не можу зустрічатися з людиною, яка холодно до мене відноситься ».

Чому це погано: це емоційний шантаж і це створює тон непотрібної драми. Кожне незначне відхилення протягом відносин, сприймається як криза. Дуже важливо у відносинах між людьми знати, що негативні думки і почуття можуть бути висловлені без загрози для самих відносин. В іншому випадку люди будуть придушувати свої справжні думки і почуття, що призводить до недовіри і маніпуляціям.

Що вам необхідно робити замість цього: це добре, коли ви засмучені вашим партнером або вам щось в ньому не подобається. Це говорить про те, що ви нормальна людина. Зрозумійте, що сприймати людину, як досконалість і любити його – це не одна і та ж річ. Хтось може бути досконалий з кимось, а не з усіма відразу. Хтось може бути беззавітно відданий своєму партнеру, однак в інший час, він може бути роздратований або обурений своїм партнером. Якщо два партнери здатні встановити зворотний зв’язок, і пережити критику у відношенні один одного, без осуду і шантажу, це зміцнить їх прихильність один до одного в довгостроковій перспективі.

4. Звинувачувати вашого партнера, якщо у вас поганий настрій

Що це таке: припустимо у вас був поганий день, а ваш партнер не достатньо вам симпатизує і ви не відчуваєте його підтримку. Вона протягом усього дня базікала по телефону зі своїми колегами. Вона відволіклася, коли ви її обняли. А ви б хотіли просто лежати разом вдома і дивитися кіно сьогодні ввечері, або сходити в гості до ваших друзів. Але вона далеко від вас, принаймні, вам так здається.

Таким чином, ви накидаєтеся на свого партнера, звинувачуючи його в нечутливості і черствості по відношенню до вас. У вас був поганий день, а ваш партнер ні в чому вам не допоміг. Звичайно, ви не повинні просити його про це, а він повинен сам знати, що у вас був поганий день, і зробити все, щоб ви відчули себе краще. Звідки ваш партнер повинен був дізнатися про ваш паршивому настрої? Він повинен був зрозуміти це з вашого телефонної розмови.

Чому це погано: звинувачувати наших партнерів за наше поганий настрій – це тонка форма егоїзму. Коли ви створюєте такий прецедент, що нібито ваш партнер у відповіді за те, як ви себе почуваєте, то надалі у нього теж буде розвиватися рівнозначна тенденція. Ваш партнер не зможе планувати свою діяльність без узгодження з вами в першу чергу. Будь-який захід в будинку, навіть таке буденне, як читання книг або перегляд телевізора – потрібно буде обговорювати з вами, і досягати в цьому певного компромісу. Якщо хтось починає розбудовуватися, всі, всі особисті бажання на другий план, тому, що ви зобов’язані зробити так, щоб партнер відчував себе краще. І це сумно.

Найбільша проблема в цьому, є те, що обурення партнера збільшується все більше. Звичайно, якщо це сталося один раз, і моя подруга злиться на мене тому, що у неї був поганий день, а я не приділяю їй належної уваги, це зрозуміло. Але якщо все життя починає обертатися навколо гарного самопочуття вашого партнера, то ці відносини скоро стануть мати вигляд маніпуляцій і будуть дуже гіркими для одного з партнерів.

Що вам необхідно робити замість цього: замість того, щоб звинувачувати вашого партнера, коли у вас поганий настрій – вам потрібно взяти на себе відповідальність за власні емоції, і очікувати від вашого партнера, щоб і він ніс відповідальність за свої емоції. Є тонке, але важлива відмінність між тим, щоб підтримувати свого партнера і бути йому зобов’язаним. Будь жертва повинна бути зроблена, як власний свідомий вибір, а не розглядатися те, чого від вас чекають. Тому, що як тільки обидві людини стають винними в настрої свого партнера, це спонукає їх приховувати свої справжні почуття, і вони починають маніпулювати один одним.

5. Ревнощі, як прояв любові

Що це таке: починається це зло, коли ваш партнер фліртує, дзвонить різним невідомим вам людям, десь бовтається або поводиться занадто розкуто в близькості від іншої людини. Ви намагаєтеся контролювати свій гнів на вашого партнера, намагаєтеся взяти себе в руки, але в результаті, рухомі поганим порадником ревнощами ви починаєте думати ірраціонально. Це часто призводить до дурним вчинкам, таким як злом електронної пошти вашого партнера, перегляд його текстових повідомлень, поки він знаходиться в душі, або навіть після цього. Ви починаєте з’являтися без попередження, коли він вас не чекає, намагаючись застати його зненацька.

Чому це погано: мене дивує, що деякі люди описують це як свого роду прояв любові. Вони вважають, що якщо їх партнер не виявляв почуття ревнощів, то значить, він їх не любить. Ревнощі – це не любов. Ревнощі – це ревнощі. Таким же чином можна виправдовувати побиття чоловіком своєї дружини. Що так він нібито показує, як він її любить.

Я вважаю це абсолютно смішним. Це безглуздий контроль і бойові дії. Створення непотрібною драми. Це дає зрозуміти вашому партнерові, що ви не довіряєте йому. І чесно кажучи, це принизливо. Якщо моя подруга не довіряє мені, коли я перебуваю в суспільстві привабливих жінок, то це означає, що вона вважає мене брехуном, або вона не в змозі контролювати свої імпульси. У кожному разі, я не хотів би бути в близьких відносинах з такою жінкою.

Що вам необхідно робити замість цього: замість таких проявів ревнощів – ви повинні довіряти своєму партнеру. Це звучить радикально, я знаю. Трохи ревнощів це природно. Але надмірна ревнощі, яка визначає вашу поведінку по відношенню до вашого партнера, це ознака нікчемності ваших почуттів, і вам необхідно навчитися справлятися з нею. Тому, що в іншому випадку, зрештою, ви самі підштовхнете вашого партнера на подальші дії.

6. Покупки не вирішують проблем у стосунках

Що це таке: кожен раз, коли виникає великий конфлікт або проблеми у взаємини, замість того, щоб їх вирішувати, один вистачає іншого в пориві почуттів і тягне за покупками або пропонує кудись поїхати.

Мої батьки були експертами в цьому. І це завело їх дуже далеко в реальному житті, до повного розриву відносин і розлучення після 15 років спільного життя. Після цього вони майже не розмовляли один з одним. Вони обидва говорили мені по-окремо, що це було головною проблемою в їх браку: постійно прикривати свої реальні проблеми, якимись поверхневими задоволеннями.

Чому це погано: це не тільки ховає реальну проблему у відносинах під килим (з якого вона буде завжди повторно виходити з кожним разом все гірше і гірше), але це ще і встановлює нездоровий прецедент у відносинах. Це не проблема гендерної специфіки, але як приклад я використовую традиційну гендерну ситуацію. Давайте уявимо, що всякий раз, коли жінка сердиться на свого бойфренда або чоловіка, він вирішує проблему, купуючи їй щось хороше, або запрошує її в ресторан або робить ще що-небудь схоже. Це не тільки дає жінці стимул засмучуватися з приводу і без приводу, але також не дає людині, ніякого стимулу нести відповідальність за проблеми, що виникають у взаєминах. І що в результаті? Виходить чоловік, який відчуває себе банкоматом, і постійно пригнічена чимось дружина.

Що ви повинні робити, щоб цього уникнути: насправді ви прекрасно знаєте, як впоратися з цією проблемою. Якщо було порушено довіру, вам необхідно поговорити про те, що потрібно зробити щоб його відновити. Якщо один з партнерів відчуває, що його ігнорують або його не розуміють, потрібно поговорити про те, як відновити почуття вдячності й довіри, спробувати вникнути в особисті проблеми, що турбують вашого партнера.

Немає нічого поганого в тому, щоб робити хороші речі після сварки, доводячи свою солідарність і підтверджуючи прихильність. Але ніколи не слід при цьому використовувати різні подарунки, купувати модні речі, всякі дрібнички, замінюючи ними серйозне обговорення базових емоційних проблем. Подарунки і предмети розкоші, людина оцінює по достоїнству, якщо він отримує їх, в той час коли в іншому вже все вирішено і у взаєминах все налагоджено. Якщо використовувати їх для того, щоб спробувати приховати проблеми у відносинах, то в результаті така пара виявляється в набагато гіршому становищі, і стикається з більш серйозними проблемами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *