Дивовижні факти про презервативи

Існує велика кількість різних варіантів контрацепції. Тільки найпопулярнішим на сьогоднішній день є саме презервативи. Ці помічники не тільки запобігають факт появи небажаної вагітності, але і допоможуть захиститися від хвороб. Однак крім цього є і захоплююча інформація, яка допомагає нам ближче познайомитися з цим чудовим атрибутом статевого життя.

10 речей, які потрібно знати при «одноразовому» сексі.

  • Самому старому і найдавнішого презервативу дуже багато років. Він з’явився ще в Давньому Єгипті. Фараон Тутанхамон використовував його як ритуального атрибуту.
  • У презерватива є вивірений стандарт. Він полягає в можливості тягнутися. Якісний і надійний варіант зможе легко розтягнутися на 700%, при цьому він не порветься.
  • Найчастіше, саме сімейні пари набувають презервативи. Згідно з даними статистики, саме цей засіб є найпопулярнішим контрацептивом. Однак створювалися вони для того, щоб захистити людей від заразних хвороб, що передаються статевим шляхом. До речі, безпосередньо в Європу такі захворювання потрапили від експедиції, яку очолював знаменитий першовідкривач Америки – Колумб.
  • У тій же самій Америці провели експеримент. Лікарі вирішили з’ясувати, чи допомагає презерватив дійсно захиститися від статевих інфекцій. Виявилося, що всі заражені американці або просто неправильно користуються презервативами, або зовсім їх не надягають під час статевого акту. Таких виявилося більше 70%.
  • Сучасний презерватив вельми відрізняється від тих, що використовували в Середні віки. У той час, вони були дуже дорогими, мали властивість багато разів використовуватися і обов’язково повинні були бути випрані.
  • Ну і наостанок, варто звернути увагу на той факт, що ще кілька років тому, основними покупцями презервативів були жінки (більше 70% випадків). Сьогодні ця цифра дещо відрізняється. 75% чоловіків набувають презервативи як засоби захисту самостійно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *