Цікаві факти про сигарети

У багатьох країнах світу сьогодні куріння вважається старомодним заняттям. У більшості цивілізованих країн уряд не тільки обмежує виробників сигарет, вводячи великі мита та податки, але й забороняє куріння в громадських місцях. Але таке ставлення до куріння було не завжди, а сигарети були популярні ще в 6 столітті до нашої ери. Зі статті ви дізнаєтесь багато цікавих фактів про сигарети.

Незручна правда про куріння.

  • У старі часи люди використовували сигарети швидше за все в медичних і релігійних цілях, наприклад, американські індіанці. Вони загортали тютюн в кукурудзяне листя. Але після того, як Христофор Колумб привіз тютюн до Європи, куріння протягом 250 років стало одним із способів отримання задоволення.
  • Сигарети, які використовували 200 років тому, звичайно ж відрізняються від тих, які використовують сьогодні. Цікавий факт, сигари раніше робили, загортаючи тютюн в трубки з листя. Так само в той час велику популярність мало куріння трубки. У перервах між боями солдати курили тільки частина сигарети, тому що для того, щоб викурити її повністю, потрібен час. І тому, щоб заощадити цінний тютюн і встигнути розслабитися, сигари стали робити тонше і менше за розміром. Ось так і з’явилися сигарети.
  • У повоєнний час, в двадцяті роки двадцятого століття, на жаль, більшу популярність куріння придбало у акторів кіно. Цим вони хотіли надати своєму образу таємничість і відчуття розкоші. У той час, поряд з бурхливим виробництвом сигарет, почалася активна популяризація здорового способу життя.
  • Про шкоду тютюну вийшло багато різних статей, тому виробники стали випускати сигарети з низьким вмістом нікотину і смол з фільтром, так звані «безпечні» сигарети. Цікаві факти про сигарети були оприлюднені в результаті недавніх досліджень. Тютюновий дим, що виділяється при курінні сигарет, на жінок пагубнее впливає, ніж на чоловіків.
  • Кожен курець попереджається написами про шкоду куріння на пачках сигарет. І вибір курити чи ні, він робить щодня. Дуже складно відмовитися від куріння запеклому курцеві зі стажем, але набагато більше шансів у курять, не закурити… Так що кожен вільний робити свій вибір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *