Який запах думки?

Запах – мабуть, самий неочевидний і в той же час один з найбільш сильних індикаторів нашого стану. Займаючись йогою по системі Сидерського і дихальними вправами, потієш дуже сильно – і крізь шкіру виходить те, що ти з’їв до цього. Цікаво спостерігати, як позначається на запаху неякісна і нежива їжа.

Як кажуть, перше, що відбувається з йогом – його тіло покидає сморід. Це трапляється за рахунок того, що з тіла виходять отруйні речовини, пестициди, токсини і продукти розкладання, які надходять туди в надлишку з водою, повітрям, їжею, коли ми живемо у великому місті і особливо якщо все ще їмо м’ясо, продукти з хімічними добавками , куримо і так далі. Вони виходять при практиках пранаями, йоги, голодування.

Таким чином я продовжував тренуватися, паралельно оптимізувати своє харчування і спосіб життя, і поступово неприємний запах пройшов, піт став схожий на прісну воду. Але після одного дня, наповненого неприємними подіями і думками, я відчув під час домашніх занять настільки неприємний запах, що насилу закінчив тренування. Звідки це? Я думав, що вже позбувся більшості отрут в своєму тілі.

Як змінюються запахи?

Провівши експеримент, я раптово зрозумів, звідки. Це виходили наслідки негативних і неприємних думок, які здолали мене в попередній день. І це не міф і не фантазія – думки дійсно пахнуть. Образ думок і емоційний фон породжують зміна хімічних процесів. Ось чому позитивні емоції, щастя, любов, спокійний стан духу призводять хімію організму в стан гармонії, а жовч, темні фантазії і ненависть породжують цілком реальну сморід.

Мабуть, ця та ситуація, яка ясніше ясного дає зрозуміти – думка дуже матеріальна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *