10 речей, які потрібно знати при «одноразовому» сексі

Іноді це трапляється незалежно від твого виховання, переконань або соціального статусу, але є деякі речі, які тобі потрібно знати про випадковому сексі перш, ніж зважитися на подібне (не завжди приємне) пригода.

1. Можуть виникнути емоції, навіть якщо ти твердо вирішила, що це просто «разовий секс»

Емоції існують і велика їх частина обумовлена ​​рівнем тих чи інших гормонів в організмі. Під час сексу у дівчат відбувається потужний викид окситоцину, який відповідає за близькість і прихильність. Тому не дивуйся, якщо твій мозок подумає: «Це випадковий секс і мені немає ніякого діла до цього хлопця», а твої гормони дадуть відповідь: «Ти впевнена? Тому, що ми відчуваємо до нього таку ніжність… може, це початок великої любові?». Можна звинувачувати в цьому матінку-природу або його відмінні постільні здібності, але важливо пам’ятати – з гормонами жарти погані, їх практично неможливо контролювати.

2. Це як з’їсти коробку шоколадних цукерок за один присід

Спочатку ти відчуваєш себе відмінно, але потім різке підвищення рівня цукру в крові проявляється різними неприємними симптомами, серед яких нудота, тяжкість і навіть… почуття провини. Те ж і з сексом – спочатку серотонін зашкалює, настрій прекрасний, але потім виникає свого роду похмілля, що супроводжується поганим настроєм і втомою.

3. Ти повинна включити свого внутрішнього

Президента, безпека якого – передусім. Випадковий секс може стати приємним досвідом тільки за однієї умови – якщо він захищений. Обов’язково використовуй презерватив!

4. Імідж – ніщо

Будь готова до того, що твоєму випадковому коханцеві без різниці, в якому ти будеш білизна, більше того – неідеальна епіляція його теж не сильно збентежить. Тому не роби з свого зовнішнього вигляду додаткового джерела стресу – зрештою, ви зібралися тут не проводити конкурс краси, а отримувати задоволення без зобов’язань.

5. Сніданок у ліжко?

Яким би добрим не був секс, хлопець зовсім не обов’язково залишиться у тебе на ніч або дозволить залишитися тобі і, швидше за все, не стане передзвонювати тобі чи запрошувати в романтичне місце – чим більш реалістично і неупереджено ти до цього поставишся, тим менше розстроїшся після.

6. Це мало чим відрізняється від стрибка з банджі

Просто тому, що до тебе пристебнутий канат, закріплена страховка і ти стоїш на мосту висотою в добрих сто метрів, це не означає, що ти повинна з нього стрибнути головою вниз, якщо ти не готова. Те ж і з сексом на одну ніч – навіть якщо ви вже у нього, ти можеш в будь-який момент зупинитися і піти, якщо не хочеш цього робити.

7. Ти навряд чи побачиш «небо в алмазах»

Ми маємо на увазі феєричний оргазм, якого, дуже ймовірно, може і не статися – це все одно, що сподіватися на посаду президента компанії після тижня трудового стажу. До того ж, як показує статистика, випадковий секс часто проходить «під градусом», що істотно знижує його якість. Ми не стверджуємо, що оргазму 100% не буде, але нагадуємо, що секс на одну ніч у цьому відношенні – завжди трошки лотерея.

8. Принцип Венериній мухоловки

Чула ти про це підступний рослині, яка привітно розкриває свої пелюстки і тихо чекає, поки в них не догодить наївне комаха? Потім хижак захлопує листочки і насолоджується обідом з бідної мухи. Приблизно так само повинна вести себе і ти щодо свого випадкового коханця – зачаїтися і не проявляти ініціативи в подальшому спілкуванні. Це значить, не дзвонити, не писати, не забувати у нього свою сережку і не проїжджати опівночі повз його будинок (абсолютно випадково, звичайно ж). Якщо він захоче, то сам тебе знайде, а твоє відсторонене поведінка в цій ситуації працює краще за будь афродизиака.

9. Почуття не передаються статевим шляхом

Те, що хлопець провів з тобою жарку ніч ще не означає, що він відчуває інтерес до твого внутрішнього світу. Так, це жорстока іронія – приблизно така ж, як те, що штани для йоги – найзручніша річ для поїдання піци на дивані. На жаль, не варто розраховувати, що він оцінить твоє почуття гумору, доброту і неосяжну душу, якщо займеться з тобою сексом. Для нього ти просто дівчина, яку він сьогодні побачив голою.

10. Усім спасибі, всі вільні

Так чи інакше, «одноразовий» секс дозволяє нам відчути себе сексуальними, пристрасними і вільними від забобонів. І якщо ти вже зважилася на це пригода, то потрібно насолоджуватися ним по-повній, а після – легко відпускати свого партнера. У своєму житті головна – ти і тільки тобі вирішувати, страждати від нездійсненних очікувань або смакувати справжній момент. Ми рекомендуємо другий варіант.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *