Дивовижні факти про секс

З цієї невеликої статті ви дізнаєтеся деякі цікаві факти з області сексуальних відносин людей, дивовижні і забавні подробиці, пов’язані з їх близькістю і реакцією організму на все це. Можливо, ви відкриєте для себе щось нове і будете вражені!

Жінки латинської національності займаються любов’ю частіше, ніж чорношкірі та білошкірі (вони вступають в статевий контакт приблизно з однаковою частотою). Жінки з вченим ступенем в два рази частіше збуджуються від думки про анонімний секс, ніж жінки, які не отримували ступінь бакалавра.

Одним з дивних фактів про секс є те, що, за статистикою за один рік, 70% жінок, що палять мали більше чотирьох коханців, в той час як 60% некурців не мали жодного. Жінки, які беруть участь у журнальних опитуваннях, можливо, мають в п’ять разів більше коханців, ніж інші дами. Представниці прекрасної статі, які читають любовні романи, мають статеві стосунки в два рази частіше, ніж ті, які їх не читають.

Білошкірі дівчата-підлітки, яких виховують одинокі матері, на 60% частіше втрачають невинність до свого вісімнадцятиріччя, ніж дівчата, що живуть з обома батьками. Це процентне співвідношення дещо нижче для негритянок. Більш дивовижний факт про секс – це те, що дівчата, що втратили невинність до своїх 18 років, швидше за все будуть більш сексуально активними, ніж ті дівчата, які почали жити статевим життям пізніше.

Дізнайтесь який ваш сексуальний портрет?

Жінки, які провели ніч у в’язниці, наймовірніше решти зможуть мати більше 10 коханців протягом одного року. На першому побаченні найчастіше схиляються до статевих зв’язків австралійські жінки. Дівчата, які надійшли в коледж, можливо, будуть більше насолоджуватися оральними втіхами, ніж юні дами, що залишилися вчитися в школі.

Ще цікаві факти про секс:

  • Імпотенція є причиною для розлучення в 26 штатах США;
  • Середній час, який люди витрачають на поцілунки за все своє життя, – це 20160 хвилин або 336 годин, що означає 14 днів;
  • Статеві зносини є потужним болезаспокійливу для жінок, оскільки під час процесу вивільняється ендорфін, який ефективно бореться з болем;
  • Згідно психологам, туфлі і ноги є найбільш частими об’єктами фетишизму на заході;
  • Дуже цікавим фактом є те, що борода чоловіків зростає швидше під час передчуття сексу;
  • У середньому, одинична еякуляція здорової людини становить 5 мілілітрів (чайну ложку) сперми і складається з 300-500 мільйонів сперматозоїдів;
  • Поцілунки можуть допомогти у скороченні розвитку зубного карієсу: достатня кількість слини допомагає зберігати рот чистим;
  • Поцілунок тривалістю в одну хвилину спалює 26 калорій.
  • Майте на увазі ці цікаві факти і наступного разу гарненько подумайте перед тим, як віддати перевагу телевізор статевим утіх!

1 thought on “Дивовижні факти про секс”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *